Bankovy podvod

Príspevok v téme: Bankovy podvod
Nada3

dobry den, neviem ci je to spravne tu pisat ale potrebujem sa s niekym poradit resp. zistit ci ma niekto podobnu skusenost ako ja. Moj manzel naletel bankovym podvodnikom. Jedna sa o to ze jdna kamaratka mu dala ponuku na lahky zarobok. Islo o to ze z 3 bank mal vziat pozicky okolo 33tisic. Po 2 splatkach sa mali tie pozicky prepisat na nejakeho bezdomovca. A bolo by po vsetkom. Vraj v tych bankach bol vzdy nejaky pracovnik ktory to tak mal spravit aby sa na nic neprislo. Ta kamaratka poslala svojho bratranca ktory to mal vsetko s mojim manzelom vybavit.Teda ist do bank, vyziadat uvery ktore sa hned previedli na ine ucty, ist za nejakym bezdomovcom, u notara spisat prevod pozicky. Lenze ak peniaze boli prevedene na ine ucty, v banke jasne ze prevod pozicky neakceptovali ... pretoze to tak v reale nefunguje... tak dotycny bratranec sa vyparil a ta dotycna kamaratka sa obhauje ze aj on ju oklamal ze je jej bratranec.... a pozicky ostali na nas. Preto som sa rozhodla napisat tu ...ci ma niekto podobnu skusenost...Ako dalej.

0vecka

vy ste padli na hlavu??? este mi povedzte ze tie pozicane peniaze nemate na ucte ale su tiez prec... v opacnom pripade zaplatite uroky za par desiatok tisic eur...

a preco tu pises ze tvoj manzel naletel??? tvoj manzel xcel spachat trestny cin ale nevyslo mu to a teraz musi splacat to k comu sa zaviazal...