Hypersexualita

Príspevok v téme: Hypersexualita
lulu891

Dobrý deň,

chcem Vas poprosit o radu, zoznamila som sa na pracovisku, s muzom, do ktoreho som sa zalubila ale mam pochyby o jeho dusevnom zdravi. Hovorí, že ma viac sexualnych partneriek, co by som vedela pochopit ako zvysenu sexualnu aktivitu, ked nemoze byt s jednou lebo je od nej 1000 km tak si sprijemni chvile s druhou ale najviac ma znepokojuje, ze hovori, ze ma vsetky zeny uprimne rad a jeho primarnou potrebou nie je sex, ale spoznavanie zien. Pripada mi to ako uchylka, ze muz vlastne udrziava kamaratsko-sexulny vztah s viacerymi zenami a domnievam sa, ze tie zeny to tak nevnimaju a preto si myslim, ze s nimi udrziava regulerny vztah ale hovori len o otvorenom vztahu. Prosim Vas o radu ci ide o sexualnu uchylku alebo \\\\\\\"len\\\\\\\" o zvysenu sexualnu aktivitu. On ako muz ma aj silny zaujem o neznosti nie len o sexualne spojenie. Chcela by som vediet na zaklade coho moze takato uchylka vzniknut. Dakujem

Nestville

Mám podobnú skúsenosť, ale s ženou popri mne mala paralelne a sériové sexuálne vzťahy. Je to psychopatická, schizoidná žena s nymfomatickými sklonmi. Podotíkam, že išlo o lekárku pred 40 tkou. Vedome spávala so mnou a ďalšími. Mala rada, keď môže ľudom robiť zle a vzbudzovať v nich pocit viny. Samozrejmosťou bol alkohol, predstieranie, masky pre každého iná, ohováranie a pod. Som rád, že som sa nenakazil. Od takýchto ľudí treba utekať!

hyper

on žije prakticky v polygamii, chceš do jeho háremu?

úprimne rád nemá ani jednu, keďže každú podvádza s tými ostatnými, za tým je skôr jeho sebaláska a nie láska k tým ženám, tieto vzťahy vyhľadáva kvôli vlastnému uspokojeniu - či už sexuálnemu či mentálnemu, prečo to robí, je skôr otázka na psychológa/psychiatra, je to úchylka

otvorený vzťah je pohodlný a vzrušujúci, užíva si s viacerými a nič ho neviaže ani k jednej, len slasť a žiadne záväzky, dokázal by sa kvôli hociktorej z jeho žien obetovať - z lásky?

drž sa od neho bokom, nebudeš šťastná, lebo on momentálne nedokáže milovať tak, aby zároveň neubližoval, nájdi si muža, pre ktorého budeš jedinou a nie jednou z mnohých

sewie

neviem na to vyraz v slovencine, ale existuju tzv "polyamorous" ludia-su to ludia ktori su zamilovani do viacerych ludi naraz a udrziavaju s nimi rovnocenne vztahy. Nejde im len o sex, ale maju tych ludi fakt radi-a toto mi znie tiez tak.
ak to chces nazvat uchylkou, tak si to tak nazvi...ale zakl.pravidlom pre takychto ludi je aby to vsetky zucastnene strany vedeli a suhlasili-neviem ako je to v pripade toho "tvojho"...ale tu si musis zvazit ci by ti taky vztah vyhovoval...hlavne nechod do toho s tym ze sa do teba zamiluje a na ostatne sa vykasle-lebo to sa na 99% nestane!