Statnicove otazky

Bufik

Raz vytiahnuta otazka sa uz nevracia spat. Nemozu si dvaja studenti vytiahnut tu istu otazku, logika. Demokraticky sa otazky losuju studentmi, tento sposob nie je spravny, stazuj sa. Je tam priesot pre manipulaciu a korupciu. A urcite je horsi.

ewelin2828

možno aj tak je to myslené, veď zakladateľ témy sa hádam ozve, ako to nakoniec dopadlo :)...aj keď my sme si otázky ťahali,ale tie sa v daný deň do "osudia" už nevracali, takže aj tak mal každý študent iné otázky...dvaja v jeden deň si rovnaké otázky tiahnuť nemohli :)

flegma

ja som to pochopila, ze miesto losovania komisia bude urcovat cisla otazok. Ako komisia sa moze opytat na hocico, ale najprv musia byt i tak otazky z daneho okruhu, ktory musi byt verejny a zvacsa je niekde vyveseny (nastenka, informacny system, atd).
je to divne riesenie,ale zas na druhu stranu sa tym znizi pocet rovnakych otazok v dany den...

ewelin2828

a to akože vojdete do vnútra, obhájite si záverečnú prácu a potom sa Vás môže komisia opýtať úplne že čokoľvek čo ste brali počas 5tich rokov, a to akože bez prípravy?...no neviem, takí tí "stresmeni" sa asi majú fakt načo tešiť...a prosím ťa, aký odbor študuješ? možno niekde sa to dá, ale ja si to fakt neviem predstaviť..keby ste mali aspoň okruhy, nemusia byť detailné otázky...ale takto, hmm...nezávidím :)