Muž rak skúsenosti, povaha, vzťah

Kýčera

-Baby,ten môj rak vás pozdravuje,že ste mu poriadne naložili,ale rehotal sa aj on.Tak som mu povedala,aby sa moc nesmial,lebo všetky tieto argumenty môžem pri najbližšej príležitosti použiť proti nemu,ak to tvrdia viacerí,musí to byť predsa pravda!
-Vešticaopica,áno sú fixovaní na matku,ale čo je ešte horšie,ak ich matka je zavesená na nich a rada by ich riadila,...často im zasahuje do manželstvá,no a nadávať na ňu sa neopovážte!Ale to matky,kt.sa zavesili na svoje deti robia aj pri iných znameniach,tak na toto si dajte najväčší pozor alebo sa odsťahujte aspoň 500km od nej.Sedí aj to varenie,ono je toho ešte viac.
-456654324,tak ako,ešte si si nechala svojho Macka Uška,alebo si ho už poslala k vode?Drž sa rád Neviemktosom,aj keď vieme,kto je-Račica.Kašli na znamenia,ak si sedíte,ľúbite sa,je vám spolu dobre,dokážete sa navzájom tolerovať a učiť sa od seba,ak je on to,čo Ti chýba-"druhá polovica" a dopĺňate sa,vie ťa rozosmiať,podržať,...tak si ho nechaj.Ak nie,radšej sa s ním čo najskôr rozíď,mohla by si ho zraniť,vedia sa veľmi naviazať na partnera.A ako som už uviedla v 1.príspevku,aký je Tvoj partner závisí od viacerých aspektov,vo vzťahu sa aj meníme,prispôsobujeme,pracujeme na sebe,...Ale jednu podstatnú radu Ti dám,odsleduj jeho vzťah k matke a naopak,ak tam zbadáš choré správanie,kašli naň,utekaj od neho,čo Ti nohy stačia.

Pssst

Rak je na jednej strane možno znamenie citlive ale pre okolie aj veľmi náročné. Píše sa že Račica je dobrá matka, ale treba dodať aj to, že vyžaduje vďačnosť. Nič nerobí nezištne, stále jej treba prejavovať aká je úžasná a najlepšia. Je v nej veľa sebeckosti aj keď si to sama vôbec neuvedomuje.
No a muž Rak to je fakt diagnóza ako tu už niekto spomenul. Je na seba taký citlivý ako keby ten pancier nemal celých 24 hodín. Ale on sám je škodoradostný, rád provokuje, vyrýva,podpichuje. Urazí sa v sekunde a nikto netuší prečo. Vie parádne trucovať a rád sa mstí. Keď má niekto z jeho okolia problém, tak to nestojí za reč. Keď má on sám problémik, tak to je koniec sveta. Strašne rád rozkazuje a buzeruje, ale sám urobí starú bačkoru, lebo je pohodlný. Myslí hlavne sám na seba. Okolie je tu dôležité iba preto, aby mal z neho osoh.

Kýčera

Ale som sa pobavila a nasmiala na vašich príspevkoch,keď príde ten "môj rak" domov,tak mu to všetko prečítam a "vytmavím",no počkaj ráčisko!Veľa vecí tu sedí,ale veľa záleží aj od dekády,výchovy,rodinného prostredia,vzdelania,...a nedá sa hádzať všetkých do jedného vreca.Raci majú byť rodinne založení,vedela by som vám dlho rozprávať o takých dvoch "račiciach a ich zmysle pre rodinu".Tí,kt.sa narodili v tomto znamení sú starostliví,ochranárski,láskaví a chápaví, zdržanliví,pokojní,trpezliví,neznášajú konflikty,robia všetko pre to,aby sa im vyhli,urovnali ich,dohodli sa,sú z nich dobrí vyjednávači,diplomati,...Sú však aj nerozhodní,nikdy nie sú vinovatí,neradi sa prezentujú v horšom svetle,ostýchaví,vyhýbajú sa väčšej spoločnosti aj napriek tomu,že sú spoločenskí a vtipní,a ak sú už v spoločnosti,tak najradšej v tej ženskej,bývajú jej stredobodom.Lipnú na domove,rodinnom krbe,starých poriadkoch,neznášajú zmeny,najmä prehadzovanie nábytku,sú nenároční,ale aj leniví,nesamostatní,citliví,empatickí,náladoví,žiarliví.Dobrí ako milenci,horší manželia,verní,nie sú prelietaví,stačí im aj 1 partnerka na celý život,vedia ľúbiť až do konca svojho života.Sú vynikajúcimi šéfmi,chápajúcimi,pre svojich zamestnancov urobia a vybavia,čo len môžu,obetujú im svoj čas na úkor rodiny,ale aj sebeckí,neporiadní,extrovertní a sebavedomí.Ženy ich priam zbožňujú,pretože im lichotia,sú vtipní,slušní,pozorní,úctiví.Radi čítajú,majú vynikajúcu slovnú zásobu a pamäť,pohotové a trefné odpovede,nadaní na dejiny a cudzie jazyky,trpia strachom,stres zajedajú,ak je Mesiac v splne,trpia nespavosťou,... Hovorí sa o nich vtipne:"Krok dopredu,dva kroky dozadu".Toľko na doplnenie,všetci sme najakí,...

neviemktosom

Len tak, vodná je vzdušné znamenie, rak je vodné. Ale ide hlavne o to ako ti sním je. Si spokojná? Ak áno, tak nerieš znamenie. Ale ak ti prekáža jeho povaha, tak radšej čím skôr odíď od toho vzťahu, raci sa vedia dosť naviazať na partnera. Aký máš z neho pocit? Je citlivý či nie? Má ťa veľmi rád? Ako sa k tebe správa? To sú dôležité veci, nie aké je znamenie :)

456654324

ja som vodne znamenie konk. vodnar
fuuha zatial ste to vsetci uplne vystihli, az je to neuveritelne!! lebo on naozaj taky aj je. Za vsetko sa uraza, vsetko vie, chybu si nikdy neprizna a vzdy musi byt podla neho. Bud sme mali vsetky toho isteho partnera, alebo su si ti raci naozaj v niecom podobni...neviem ako dalej

m1rka

Maju dobre aj zle vlastnosti. Ako kazdy clovek bez rozdielu ake je kto znamenie. Ale kazdy co ti tu zatial pise ma v podstste pravdu. Hlavne verutak. Oni maju tvrdsi pancier no makke jadro. Su skor snilkovia. Dost uzavreti.
Daj sem slamu padnem na nu ich uplne vystihuje. Pisem o muzoch (zeny su starostlive pre rodinny zivot ako stvorene. Dobre zeny matky obetave, rodina je pre ne gro. V praci su dobre podriadene. Oblubuju klebety kavickovanie:D ).
Co vystihla verutak je to, ze su ako z ferda mravca ti truhlikovia-vsade boli, vsetko vedia, vsetko uz videli poznaju - ale skutek utek. Skor teoretici nez praktici. Ak budes mat s takym vztah, priprav sa, ze vsetko ostane na tvojich pleciach. Praca povinnosti financie rozhodovanie. Ak si dominantna tak ti budu vyhovovat. Ale to akoby si mala dalsie dieta na krku. A nie rovnocenneho partnera ci dominantnejsieho. Ale inak maju pocit ze su hlava aj krk zaroven. Stred vesmiru. Nie su prilis ctiziadostivi ambiciozni. Pre rodinny zivot su vsak ok. Milujuci vernejsi obetavi (ale nie zas na ukor svojho pohodlia). Staci im aj malo. Su nezni mili laskavi, typ plysacikov.