Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dyspepsia

amca

mam priznaky: citim plnost v zaludku, nedokazem dojest jedlo,hned som plna, jedlo mi sedi dlho v zaludku a neda sa mi odgrgnut, potom asi po 5-10min. sa mi ztazka odgrgne. Kazde rano mam pachut v ustach, stolica je nepravidelna, skor mam pocit ze ma zapeka, nakolko sa nedokazem poriadne vyprazdnit. Dokonca ked sedim pocujem akosa mi to vsetko prelieva v crevach. Vsetky tieto tazkosti prisli s uzivanim antibiotik. Navsetva gastro lekara a endoscop nepotvrdili ziadne zavazne problemy, prakticky ma lekar vypoklonkoval z ordinacie, ze sa mam liecit na psychiku a vraj som zdrava, lebo aj sono aj krvne testy boli OK.
Co robit? Vsetko co zjem v malych davkach a vsetko co aj vypijem mi lezi v zaludku.

RNG

Clanok neuvadza zialbohu naozajstne dovody dispepsie, tj zleho travenia a nafukovania co je nedostatok kyselin(zla funkcia parietalnych buniek,) alebo nedostatky roznych enzymov, ktore nechaju v crevach rozne zvysky neabsorbovanych potravin, co tam kvasia a hniju.
Totiz proces kvasenia a hnitia v zaludku moze prebiehat len pri nedostatoku kyselin, lebo dostatocne mnozstvo kyselin prakticky sterilizuje potravu,,tj ziadne kvasenie a hnitie v zaludku prebiehat nemoze. A samozrejme ked zacne v zaludku, tak pokracuje do criev, kde postupne znici crevnu probioticku floru a vedie k hnackam, IBS Crohnovej chorobe a ulcerativnej kolitide(vredy na crevnych stenach)
Doplnky kyselin, roznych enzymov , mikrovlaknin a probiotik to spravidla cele napravia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dyspepsia - Fórum - ZDRAVIE.sk