Ako urobiť šnúru rozštep?

Príspevok v téme: Ako urobiť šnúru rozštep?
tomass==

Dobrý deń. Mám 14 rokov a chcel by som sa naučiť šnúru a aj rozštep. Chcem to vedieť pretože aj iný chalani z triedy ju vedia. ako sa to mam naučiť? A ako mám cvičiť? Zatial cvičim tak že sedim s vystretými nohami pred sebou a kamarát ma zo zadu tlači čo najviac vydržím. ale dosť do bolí. A este ze sedim pri stene s rozkrocenymi nohami a kamrat sedici tiež predomnou mi s jeho nohami tiež rozřahuje nohy a tlačí ma k sebe rukami. Za ako dlho by sa mi to mohlo podariť? Za odpovede vopred ďakujem.

autie

skus suzukiho strecing pomaha ja som sa snuru naucila za hod .mozno tomu nebudes chciet uverit a le je to tak.Vela stastia

macka_

Chyt sa za patu a skus vystret nohu dohora ( sprav ekarte) a ked sa naucis toto tak snura pojde lahko... A to co robis rozhodne nerob... Skor si lahni na chrbat a skus pomaly zdvihat vystretu nohu co najblizsie k hlave ale druhu nechaj vystretu na zemi :) vela stastia :D

macka_

hyt sa za patu a skus vystret nohu dohora ( sprav ekarte) a ked sa naucis toto tak snura pojde lahko... A to co robis rozhodne nerob... Skor si lahni na chrbat a skus pomaly zdvihat vystretu nohu co najblizsie k hlave ale druhu nechaj vystretu na zemi :) vela stastia :D