Muž, ktorý sa nikdy nebozkával

Príspevok v téme: Muž, ktorý sa nikdy nebozkával
Nepobozkany

Zaujímal by ma váš názor a ak mi pomôžete, tak budem veľmi rád.

Od malička som bol extrémny introvert. Stále som bol zahľadený do knižiek a hlboko som nad všeličím premýšľal. Môžem dokonca tvrdiť, že som nazbieral viac vedomostí ako väčšina ľudí za celý život. No na druhej strane som bol v spoločnosti dosť tichý a bez vtipných zážitkov, kedže som nikdy nevystrájal žiadne blbosti. Niekedy som za celý večer nepovedal ani jedno slovo a teda som nebol moc atraktívny pre mnohé baby.

Pred dvoma rokmi ako 22-ročný som sa to rozhodol zmeniť. Kedže som vedel dosť a fungovaní mozgu, tak to veľký problém nebol. Začal som sa postupne meniť na extroverta (stal som sa komunikatívnejší, všímavejší, citlivejší a možno aj trochu hlúpejší :D). Zaujímavosťou je, že predtým ako introvert sa mi páčilo každé dievča, každé sa mi zdalo byť dokonalé a teda do každého by som sa vedel zamilovať. No po zmene som si začal všímať každé detaily a teraz keď ma pozve nejaké dievča, tak ju dokážem aj odmietnuť, keby som si pri nej nevedel predstaviť dlhodobý vzťah. Hľadať dievča na jednu noc by som tiež nedokázal, kedže nechcem nikomu ublížiť.

Problémom je, že stále nemám žiadne skúsenosti zo vzťahov. Nikdy v živote som nemal žiadne rande a dokonca ma nikdy nepobozkalo žiadne dievča.

Na jednej strane by som teda chcel dôkladne vybrať dievča s rozumom a potom sa o ňu starať do konca života s vedomím, že mám to najlepšie.

Na druhej strane sa bojím, že keď sa mi už bude nejaká páčiť, tak sa nebudem páčiť ja jej hlavne z dôvodu chabých skúseností.

Niekedy si hovorím, že som stratený prípad. :D

Keby som avšak nazbieral skúsenosti zo vzťahov, tak by som tento problém nemal. Je avšak naozaj potrebné naučiť sa flirtovať? Je potrebné chodiť po diskotékach a vyspať sa s niekoľkými babami, aby som bol atraktívnejší?

Baby, videli by ste veľký problém, keby vám napríklad 30-ročný muž povedal, že sa ešte nebozkával? Mohla by to byť pre neho výhoda, keby ste vedeli, že ste jediná v jeho živote?

Ďakujem za akúkoľvek reakciu :)

somtoja55

Súhlasím s Ninou.

Mám teraz prvý vzťah, mám 20, ešte som s nikým nespala, priateľ má 28, mal zas ebou tri vzťahy. Keby ich mal veľmi veľa, nebola by som rada, no aj keby mi povie, že žiadnu ešte nemal, tak určite by som ho za to nenechala, veĎ rpedsa som nikoho nemala ani ja, ale prišlo by mi to divné, že prečo nemal. Je taký náročný, alebo naopak má nejaký zvláštny charakater, čo odpudzuje ženy? ALe musím priznať, že by s ami aj páčilo, keby ešte enmal sex, ale to je preto, lebo ja som panna.

Neviem no, ale myslím, že už je najvyšší čas si niekoho nájsť. Nehovorím, že hneĎ prvú brať, ale ani veľmi nevyberať. Skús si hľadať mladšiu u kt. predpokladáš, že enmá také bohaté skúsenosti :)

Nina.

Ak mal chlap čo má po 20-ke v posteli desiatky žien a vyspí sa s každou druhou, príde mi to divné, hnusné a nechcela by som takého, rovnako mi príde divné ak chlap po 20-ke ešte žiadnu ženu nemal a ani sa len nebozkával. Proste mať v posteli cez 30 žien, alebo nemať ani jednu v tvojom veku sú dva extrémy a ani jeden nie je dobrý a ani príťažlivý. Proste ženy nechcú chlapov, ktorý ich vystriedali neviem koľko, ale tak isto aspoň jeden vzťah by už chlap v tvojom veku mal mať za sebou, pretože takto to na mňa pôsobí, že si príliš náročný a žiadna ti nikdy nebude dosť dobrá. Takýmto štýlom môžeš hľadať do smrti, pretože pochybujem, že stretneš ženu pri ktorej už na prvom stretnutí budeš vedieť, že s ňou chceš prežiť celý život. To sú predsa veci, ktoré chcú čas.

účtovník

Ahoj. Ja mám 21 a tiež som ešte nikdy nemal priateľku, čiže sa neviem ani bozkávať a som ešte panic. Čo však počúvam, je to každého osobná vec, kedy začne so vzťahom. Kamarátka mi síce hovorí, že nemám skúsenosti, ale ja nebudem začínať so vzťahom, keď ma zatiaľ žiadna baba nezaujala. Som totiž predčasne vyspelý, takže na tie puberťácke somariny som vôbec nikdy nemal náladu. Dúfam však, že raz si nájdem takú babu, ktorej bude moja povaha vyhovovať. Čiže nie si sám, ktorý nemá skúsenosti so vzťahmi.

dixit

hlavne si na tom nezakladaj svoje sebavedomie, teda skôr nesebavedomie. prečo by si z toho mal mať nejaké komplexy, či sa cítiť ako stratený prípad? je to tak ako to je. iste je dosť slečien, ktorým by to vadilo, viď uffffff, ale je i dosť takých, ktorým by to nevadilo. nie je dôvod sa prispôsobovať tým prvým a "bezhlavo sa púšťať do vzťahu", len aby si nejaký mal. buď sám sebou, makaj na sebe a ver, že keď stretneš tú pravú (a tým nemyslím zas že to hneď musí byť osudová doživotná láska, iba niekto, s kým si budeš dobre rozumieť) a zaľúbite sa jeden do druhého, nebudeš vôbec musieť meditovať o tom, že si sa predtým s nikým nebozkával.

btw., môj priateľ sa prvý raz bozkával v 27 rokoch (so mnou :-D ), povedal mi to až po tom, ako ma pobozkal na konci tretieho rande (hoci som to tušila i predtým) a vôbec ma to netrápilo ani netrápi.

Bandolera

Mily Nepobozkany, pokial to nemas na cele vytetovane, ze si este ziadnu nemal, tak to tej svojej vyvolenej, nemusis vesat na nos hned na prvom rande. Ak ju zaujmes tvojou osobnostou a budes ju pritahovat, pocitam ze jej bude fuk ze si sa este nebozkaval a ,,musi'' ta do toho zasvatit ;-). Takisto to bude aj so sexom... Jednoducho ked to ma prist, pride to, len sa nesmies bat. Len to musi byt s oboch stran uprimne. Neodporucam aby si si len tak s nejakou zacal, len aby ,,si to mal uz konecne za sebou". Ked to bude z uprimnej lasky, nemas co pokazit... Drzim palce ;-)

klarina

ach bože uffff... nie každý je ako ty, tak prečo by sa mali všetci riadiť tvojimi názormi. ja som len chcela aby vedel, že sú také baby ktoré to vedia oceniť. a na základe toho, nech sa rozhodne sám. ja rozhodne nie som puritánka a o kostol ani nezakopnem, nie som žiadna ovca, nemám obmedzené myslenie, názor na svet si viem spraviť sama, nepotrebujem k tomu nejaké dogmy alebo iné názory. a predsa sa mi zdá krásne, že môj muž sa dotýkal iba mňa, pretože lásku vnímam ako spojenie duší, a to sa dá len s jedným človekom.
na druhej strane si myslím, že chlap by mal byť sebavedomý aj keď žiadnu ešte nemal. zase nie je dobré keď chlap je taký ťuťko bojazlivý a aj po bližšom spoznaní ženy sa jej bojí dotknúť a nemá odvahu na nič. veď sa naučíš všetko skôr či neskôr, ale lepšie to je s tou pravou ženou v ktorej máš dôveru. no ale rozhodnutie je na tebe :)

Nepobozkany

Ďakujem baby, potešili ste ma :-)

Inak idylka, tú zmenu správania som myslel tak, že stále sa snažím meniť k lepšiemu a keby som bol vo vzťahu, tak by som sa snažil zlepšiť nielen seba, ale aj ten vzťah aby aj partnerka bola šťastnejšia. Tým pádom by som bol aj ja šťastnejší...

roxy22

Podla mna na tom nic nie je. Ako chlapi nechcu baby, ktore predtym mali tisic chlapov, ani baby nechcu chlapa, ktory predtym spal s kazdou. A na tie spravne a dobre veci sa ozaj oplati pockat. Najdes si fajn babu a vsetko s nou isto dobehnes :)