15 a žiadny frajer na obzore

Príspevok v téme: 15 a žiadny frajer na obzore
Nicol_1599

Ahojte :) nieže by to bol problém ale aj tak niekedy pozerám na páry v meste ako sa bozkajú a také to cukríčkovanie medzi sebou. Vždy keď ich vidím tak sa cítim menej cenná. Mám 15 a ešte som nemala ani prvú pusu :( v tejto dobe sú hlavné prsia a zadky. Všednú múdru babu si ani nevšimnú lebo zakaždým sa otočia za tou v legínach alebo s výstrihom takým že im vidno až do žalúdka :D a potom sa sťažujú že na svete sú samé ku*vy... Nechápem to

keksika

Ahoj, mas 15 neviem co riesis :D ja mam 18 a este som nemala tiez ani prvu pusu, myslim si, ze si na tom stale lepsie jak ja :D a do 19 ky si ja chalana urcite nenajdem takze tak... :D

Nicol_1599

Ďakujem vám veľmi pekne :) povzbudili ste ma. Asi som si potrebovala prečítať že mať chlapca nie je všetko :) budem sa venovať iným veciam a nemyslieť na to. Určite raz niekoho stretnem :D

Bandolera

Neboj dievca, vsetko pride... Ja som mala prvu lasku v 16tich... Ale ako to tu opisala 27rocna, tak aj mna v mojich 24 rokoch dost vyplasila svojim prispevkom :-DDD. Nikdy som ziadnu z tych chorob nemala, takze ked budes rozumna nic ti z tohto hrozneho scenara nehrozi ;-)

27ročná

sa uč a nie frajera hľadaj. Aj tak ste ešte deti. A áno v tvojom veku hľadia chlapci na prsia a zadok u dievčat, vedomosti v hlavách sú im ukradnuté lebo s nimi v tomto veku najviac zmietajú hormóny v ich telách. Majú polúciu, penis sa im stoporí pri pohľade na každú ktorá otrča cicy ricy. V ich hlavách v tomto veku je len jedno a to sexuálne uspokojenie. Nezáleži im na dievčati ale na jej tele. Mnohí zneužívajú aj naivitu dievčat v tomto veku a oblbujú im hlavičky sladkými rečami a dotykmi. No v hlave sa im preháňa len jedno ako sa dostať do jej nohavičiek a podprsenky a robiť frajera pred kamarátmi aku babu zbalil a čo s ňou robil.
to že nemáš nikoho má aj svoje pozitívne stránky a to že nemusíš sa báť že otehotnieš, chytíš pohlavnú chorobu či iné nákazlivé ochorenie prenášané bozkávaním a telesným kontaktom ako žltačka B,C,A, mononukleoza, herpes, atď.

spring

Skus sa tym nezaoberat, mozno v lete pride nejaka letna laska.. Uzivaj si leto, chod s kamoskami na kupalisko, sportuj ... A ver tomu, ze o par rokov ked chlapci trochu dospeju sa o teba budu bit - lebo mudre baby je tazko najst ...

ladyblack

Chapem ta, ja som sa v 15 rokoch citila podobne, kedy som tuzila po vztahu, citila som sa blbo, ked kamaratky uz riesili chalanov, bozkavanie a ja nic, ale pravda je, ze som sa toho este aj celkom bala a nejak tak podvedome som vedela ze mam na take veci cas, cize ked uz aj bola daka sanca na dake prve riesky,tak som to radsej nechala, kym som sa necitila pripravena :) Na vsetko pride neboj sa. Zatial sa venuj skole, zabave, kamaratom a vztah nasilu nevyhladavaj a necit sa preto hlavne menej cenne, uzivaj si este posledne momenty "detstva". Este pride aj taka doba, kedy si budes zelat, aby si nemusela riesit vztahy :D

A co sa tyka toho ze chalanom sa nepacia mudre baby. Nuz, blbe je to, ze vacsina pubertiakov dava najviac prave na ten vzhlad, ale to je tym, ze este potrebuju dozriet, vsetko to svedci iba o ich nedospelosti, no casom kazdy clovek viac bude pozerat na to aky kto je aj vo vnutri,aku ma povahu, inteligenciu, humor, zivotne postoje a kopu ineho. Ze, je to teraz najma o vzhlade este nezmanena, ze sa musis obliekat vyzyvavo, lacno. Bud sama sebou, prirodzena, staraj sa o seba, vkusne sa obliekaj, maluj a urcite sa uz v blizkej dobe najde chlapec, ktory ta bude mat rad taku aka si :) Netrap sa tym, ze sa chalani obzeraju za takou a takou, nenechaj sa tym ovplyvnovat a nic si z toho nerob. Nie vsetci maju radi lacne baby, to ze po nich pokukuju este neznamena, ze by s nimi chceli byt aj vo vztahu, ten je aj o inych veciach, nielen o vzhlade :)

antipub

Nicol a naco ti bude? Nemas ine co robit? Nie je nahodou uspesne ukončene vzdelanie dôležitejšie ako si s chlapom vymienat sliny plne bakterii a sa s nim vyvalovat v posteli a este nebodaj v 15ke otehotnieť? Rozmyslaj dievca frajer pocka ale vzdelanie a zdravie nie....zamysli sa :)

kejra

omg, ja mam 22 a žiadny na obzore, :D ked som mala 15 tak som tiež nemala taketo zažitky, to prišlo neskorej..a postupne vymizlo :D :D to je najhoršie