Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wellbutrin - skúsenosti

Príspevok v téme: Wellbutrin - skúsenosti
nattyru

Ahoj začala som brať wellbutrin asi 5 deň 1x150mg je mi strašne zle vraciam , bolesti hlavy , celkovo sa cítim velmi mizerne , potrebovala by som vediet radu od niekoho kto to berie , že či to vymizne do tych 2 týždňoch lebo toľko to vraj trvá kym si telo navykne a potom už funguje bez problémov
Budem rada ak mi niekto kto to bral alebo berie napíše jeho pocity a stavy Vďaka moc ešte doplním že som brala mesiac velaxin 150mg a tento wellbutrin mam tychto 5 dni

Faith Healer

už to nemám/neberiem,ale je to super aj proti fajčeniu - normálne človeku tá smradľavá sviňa nechýba ani nechutí/
ak máš normálne depky/úzkosti tak skús Stopex, tu to poradil Luciano ale trošku brutálnejší spôsob ale vraj mu to zabralo, ja mu tiež dakujem za tú tému, fakt nič lepšie proti zmieš. úzk/dep. poruche som nemal
skús si niekoľko dní po sebe dať po 5 tabletiek toho Stopexu, je to neselektívny Serot.Reup.Inhibitor /pohľadaj/
po prvej dávke budeš trochu jak opitá / zaberá to do 1,5 hodiny ale depka mizne ako zázrakom...
no a na dopáč máš ten Wellbutrin a to užívaj tiež

nattyru

;)
Mne nemá ale dodá chuť na sex to určite
Ja to nevysadim i keď sa cítim zle
Vydržím to , lebo som čítala Veľa + ohlasov , dúfam , že mi to prejde po pár dňoch
A máš nejaké citeľné vedľajšie účinky okrem zvýšeného libida?
Myslím , viac energie , chudnutie , menej chuti na jedlo , akú dávku beries?

Faith Healer

fíha, ja som to bral pár mesiacov ako protiváhu k Escitilu /SD, doktorka Mentová o tom nechcela ani počuť, som jej vravel že potrebujem dopamín /nemohol som už po prvých troch poltabletkách Escitilu dosiahnuť orgáč tak som si to od nej pýtal,ale nie pod zámienkou riešenia SD, proste som si myslel že neni všetko o serotoníne/ a nič som nepociťoval, iba som zistil že to je ohromne silné afrodiziakum /stále mi stál...v noci doslova!, hihi/
Tebe nemá čo stáť ale že Ti je tak zle tak to je dosť zlé,vo veľa prípadoch to ľudia prestanú brať kvôli zlým účinkom

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Wellbutrin - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk