Menštruácia lietadlo

Príspevok v téme: Menštruácia lietadlo
coralpink

Dobrý deň, možno sa mojej otázke zasmejete ale predsa to skúsim :) idem prvýkrát letieť a to rovno medzikontinentálny let no a v ten deň mám dostať menštruáciu. Viete mi poradiť čo je pri letiskovej kontrole lepšie - tampon alebo vložka, riešia to nejak veľmi, keď vás preskenujú, že čo to máte a podobne? Aké máte skúsenosti? Nechcem sa dostať do nejakej trápnej situácie alebo nebodaj ťažkostí kvôli nejakému nechapavemu alebo nepríjemnému pracovníkovi letiska. Diky

sewie

o akom skenovani rozpravas? ja som letela XY krat a proste som presla cez branu ktora nic neskenuje ale len snima kovy...
kazdopadne-ano riesis, hluposti, mozes mat medzi nohami aj plienku a nikto nic nezisti!

spring

ja som sa nikdy nad tymto nezamyslala a aj keby to bolo vidiet by som to neriesila.. vsak tam sa premelie za den tisicky zien - to vsetky si maju teraz dat oddialovat kvoli tomu menstruaciu??? :DD

Nana4321

Uz som letela vela krat a videla som mu raz na ten monitor a jedine co tam bolo vidiet ako vyzera moj telefon vnutri :D nic viac. Myslis ze v inych krajinach zeny nemaju menstruaciu? :D je to uplne normalne aj keby to tam uvidel.

coralpink

No ja som čítala že aj také veci ako vložky sú viditeľné na skene. O tom že tekutiny majú byť v max 100 ml baleniach a celé v uzatváratelom priesvitnom vrecku viem :)

Nana4321

Myslim ze to vobec nemusis riesit :D na letiskovej kontrole prejdes len cez taku vec (neviem ako sa to vola) kde zachytava len ci nemas pri sebe nieco kovove (ako noznice,..) stane sa ze pipa aj opasok preto sa dava dole do toho kosika s prirucnou taskou. A v taske mozes mat tie zakladne veci ale ako make up a tak by som neriskovala mozu ti to zobrat. Je to tam obmedzene na ml. A musi to byt v priesvitnej tasticke. To ze mas tampony v taske ten ujko ani vediet nebude :D