Vie byt muz romanticky?

Príspevok v téme: Vie byt muz romanticky?
Lalilala

Sme spolu asi pol roka, no pozname sa uz asi 4 roky. Vsetko je super, strasne si rozumieme, mame spolocnych kamaratov, spolocne zaujmy, ale tiez od seba potrebujeme niekedy pauzu :D ja len ze niekedy mi pride tak akoby smutno a tuzim potom aby mi povedal len tak Milujem ta, objal ma. Proste bol romanticky, ked lezime v posteli nie je velmi rad ked som na neho "nalepena" . Nikdy mi nedal kvety, aj ked nikdy nezabudol na moje narodeniny a vzdy som dostala krasny darcek ci aj na valentina. Mozno som len narocna (asi) som s nim velmi stastna len keby toto urobil fakt raz za cas bolo by to dokonale. Zeby ma chytil len tak za ruku alebo nieco.. Aj som mu to hovorila a on mi vzdy povie ze viem velmi dobre ze on romantik nie je.

dalsi

To je problem, ze romantiku vnima muz a zena odlisne.

Kym zena sa chce maznat, tulit, aby jej vyznaval lasku muz /skor si vela zien chce honit svoje ego/, tak muz by tiez bral prejavy romantizmus. Napr. taky oralny sex 3x denne, lepsi sex atd :-D Ale to zas "nevonia" zenam...

Kazdy je romanticky po svojom.

zuzi74

Tak potom prepac, myslela som, ze sa tu moze hocikto slobodne zapojit do temy. Len som ti chcela napisat, ze nie kazdy muz to vyslovuje, ale ked sa urazas, tak uz som ticho.

Lalilala

zuzi74: nikde som nenapisala ze chcem aby mi to hovoril vzdy a vsade. Ked to ty nepotrebujes obcas od svojho priatela pocut tak nac sa zapajas do tejto temy.

mam56

Áno, je to preto, lebo to jednoducho nevie. Nemusí to mať nič s vekom spoločné.
Však aj táraninky majú svoj zmysel, nemusí to byť hneď všetko na 150 percent.

zuzi74

Nedaj sa tu prosim ta oblbnut takymi slovami, ze je to ubohe a ze je este mlady. Nehovoria to ani vsetci dospeli chlapi. Zbytocne by bolo, keby to vyslovil a v skutocnosti by to tak necitil, tak sa prestan tym trapit, alebo si hladaj chlapa, ktory ti to bude vypravat pri kazdom stretnuti len aby si bola spokojnejsia.

Lalilala

mam56: hej je mlady bude mat 23. Myslim ze takato hra by ho rychlo omrzela a zase by to zvrtol len na nejaku srandu. Mozno tajne dufam ze vekom sa zmeni. Akoby vyrastie a zacne brat viac veci vazne.

mam56

Zahraj sa s ním takú hru, že kto koho má viac rád. Treba začať napr. že akože mám ťa rád, on povie mám ťa ešte radšej a tak dále. Podstatné je to, že sa okrem toho nič až tak vážne nedeje:-)

mam56

Nevie to povedať, lebo má v sebe ešte blok preto, že je ešte mladý. On je ešte mladé vínko:-) Je to dosť úbohé, že sa nevie zmôcť ani na: aj ja teba. No, sad, sad.