Je to pravda či fáma?

Príspevok v téme: Je to pravda či fáma?
krvný odber

Že veľa ľudí najmä mužov chodí darovať krv len aby zistili ako sú natom s pohlavne prenosnymi chorobami či niesú nakazení? Hovoril mi o tom jeden kamarát ktorý chodí darovať krv na týmto účelom kedže navštevuje jeden bordel niekoľkokrát do mesiaca. Aby nemusel platiť za vyšetrenia na vlastnú žiadosť čo stojí niekoľko stovák eur tak ide akože darovať krv kde mu tie vyšetrenia urobia. Nieje to zneužívanie? Dokonca mi hovoril že to robil aj jeho bývalý šéf ktorý často striedal ženy. Tak je to pravda že to tak muži robia?

janka789

inak nedava mi to logiku
ked chodi na tie akoze si dat zistit ci nema pohlavne choroby asi skor hiv lebo sifilis a kvapavku by videl po kratkom case

lenze to ze si to chodi dat vysetrit ale asi neprestane striedat tak ked mu raz zistia hiv tak co potom?
podla mna ani keby mu zistili hiv tak neprestane striedat taki ako on len zbytocne roznasaju hiv, preto si treba davat pozor skym mate sex
pre par minut rozkose cely zivot posrany

janka789

ano je to pravda
aj kamoska striedala kedysi partnerov a potom sla na krv darovat ked jej ju odobrali aby jej vysetrili tak ani nedarovala povedala ze jej je zle alebo ze jedla syr ci mlieko rano

lenze to ked mas sex s hiv poz tak ti to zistia min za tri mesiace skor isto ne.