Rozlúčka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlúčka so slobodou
Mia49

Ahojte ,môj priateľ ma ísť kamarátovi na rozlúčku so slobodou s partiou chalanov,maju ísť na jazero,a maju objednanu chatu a udajne nejakú loď neviem ci na vecer alebo den,,,,môj problém spočíva v tom ze sa obávam ze tam volajú ženské a ze sa tam nieco stane ....viete naco myslím!alkohol a ženy a sex a pod!!!!ako sa mam toho pocitu zbaviť?som dost žiarliva sa priznávam a uz len myšlienka na tu akciu mi nedá spávať uz 3 týždne predtým !

mia49

OVECKA
To snad ani nemyslis vazne??? som katolicka ale choroba to nieje....cize u teba je normalne ked sa chlap vyspi s prostitutkou,ty to budes respektovat ze jeden vecer pcha do prostitutky a druhy do teba? snad nou niesi aj ty :D

Slobodna

Chcela by som vidiet, ci by boli muzi taki frajeri, ak by to bolo obratene a svoju partnerku by bez problemov pustili na rozlucku so slobodou :) Lebo vazeni, aj tam sa pije a je pritomny namakany stripter ;)

Kaliber

Prepáč ale keby mi moja priateľka chcela robiť takéto scény, že idem na rozlúčku zo slobodou s bandou chalanov a poviem im, že ma priateľka na nepustí lebo si myslí, že budem spať s prostitútkou tam ? Ešte nie ste ani spolu a už sa steba stáva semetrika a s takou muž byť nechce tak si pekne rozmysli či mu budeš veriť alebo budeš robiť žiarlivostné scény, ktoré môžu znamenať koniec vzťahu.

Mia49

A aj keby sa tam nieco dialo???ako ja zistím ci tam niekto bol???alebo co sa tam dialo?mam ísť špehovat ? :) snažím sa mu veriť ale obava je tam stale

lea33333333

a ty si myslis ze ti povie ze tam nejake baby budu?
to mozno ani on netusi co tam presne bude

to mi aj ten moj hovoril ze budu len chalani a nakonec tam bola nejaka barmanka co si ju zavolali a samozrejme ma snou podviedol ale tak co som cakala
odvtedy keby mi frajer povie ze ide na rozlucku so slobodou tak so mnou nech nerata

Mia49

Ubezpečuje ma ze nejde tam na cely víkend ale len na jednu noc s partiou 15 chlapov ,lebo sa ženi jeho kamarat ,nechcem uz vypadať ako debilna ze mu zákazem aby tam šiel aj ked by som najradšej zakázala .vravi ze nijaké ženské tam nebudú ,ale je tam aj disco a pod atrakcie ...čiže si myslím na chate sedieť nebudú ,bojim sa a priznám sa ziarlil ze ked oleje hlavu tak sa aj bojim ze budú srandicky ,vtipy a koketovanie .....viem ake su niektoré dievčatá v dnešnej dobe....viem ze mi mam veriť a aj verim ale obávam sa naďalej a neviem ako sa mam toho pocitu zbaviť lebo moje predstavy nemajú konca

lea33333333

jasne ze tam budu mat slapky, nechapem preco mu to dovolis?
aj tak furt nechapem tym rozluckam so slobodou uplne trapne
normalny nepotrebuje chatu ide si sadnut do baru s kamosmi popiju pospominaju a idu domov

olovená oceľ

je to tak že veľa mužov si začalo brať za príklad americké filmy a rozlúčku so slobodou berú ako poslednú možnosť mať divoký sex s inou ženou alebo dokonca s viacerými. Tak si na rozlúčku zavolajú striptérky či prostitútky. Respektíve kamoši ich mu zaplatia. Ak je veľa chlapov pokope nikdy nevieš čo sa tam bude diať a preto sa ti vôbec nečudujem že máš v hlave červíka pochybnosti.