Som nízka

Príspevok v téme: Som nízka
malicka22

Ahojte, viem že takýchto tém tu už bolo veľa a tiež viem, že vo svojom veku by som už nemala mať takého pubertálne depky ale nejde to. Mám 22 rokov a len 150 cm.
Hľadala som aj podobné problémy a nejaké povzbudenia na internete ale depkovala som z nich ešte viac. 14-násť ročné dievčatá sa tam sťažujú že majú len 160 cm, čo mám potom robiť ja?? Rovno sa hodiť pod vlak?? Podľa vzorca by som mala mať tak o 10 cm viac. Bohužiaľ ani vzorce nefungujú na 100% a ja som zdedila najhoršie gény aké som mohla.
Viem, že moju výšku nezmeníte, ja sa len potrebujem vyrozprávať, pretože pár ľuďom som sa zverila ale nechápu ma. Hovoria mi že je to len vo mne, že iní to tak nevidia a že sa nad to musím povzniesť. Povzniesť?? Ľudia sa mi už neraz do oči smiali aká som. Alebo som počula ako si pri vedľajšom stole rozprávajú: preboha tá ma koľko 12-násť??.... jasné namýšľam si to....Povie sa to, že povznes na nad to ale ako by ste sa cítili keby Vám niekto pár krát do týždňa pripomínal Vaše nedostatky?? Tie nad ktorými sa najviac trápite??
Chodím na VŠ a myslela som si, že tam už ľudia budú mať viac rozumu, ale nemajú. Keď čakáme na cviko a s dievčatami sa rozprávame, ja niečo poviem tak nasleduje asi toto: ty si tu?? preboha ty si taká nízka že som si ťa nevšimla, to ako môžeš byť taká nízka, ja by som tak nemohla žiť, to prečo si až taká nízka, keď si bola malá ty si málo jedla... Toto naozaj povzbudí.
Priateľa samozrejme nemám a nikto som ani nemala, predpokladám, že ani mať nebudem, nikto predsa nechce dievča, ktoré mu je po lakte. Von pomaly prestávam chodiť, pretože nechcem tráviť čas s dievčatami ktoré sa mi smejú. Tým ani nemám ako niekoho stretnúť. A keď už sa s niekým v mojom veku zoznámim, myslí že mám tak 13 rokov.

Prepáčte, že sa to takto natiahlo, nejako som sa rozpísala. Možno keď si niekto prečíta túto spoveď príde na to že nie je až taký nízky, a bude mať krajší deň.

nizka_som_ja

cavte. pridavam sa do klubu! :) mam 27 rokov a presne 150 cm! a beriem to ako nesmierne pozitivum! pretoze si mozem obliect co chcem, dat si vysokanske opatky, ktore na nizkej babe vyzeraju 1000x lepsie ako na vysokej a vsade sa natlacim a ked sa nenatlacim, tak ma pustia, pretoze som tiez mala-zlata.
Moj priatel by ma nedal za nic. On ma 170.
Je to vyhoda byt nizka, pretoze chalani to neberu tak, ze ked im je niekto po lakte tak ho nechcu, oni praveze chcu malinku babu kde mozu naplno prejavit ich ochranny put :) takze to je len a len vyhoda! :) jasne aj ja som sa stretla s tym, ze na prac. pohovore niekedy nevyzeram dostatocne modelkovsky, ale prave to musis vynahradit svojou povahou, kde si to nebudes pripustat a ukazes ze mas ine kvality.
a aj u mna si spoluziaci robili srandu na moju vysku, ale ja som typ cloveka co si dokaze urobit so seba srandu tiez a ked videli ze hram tu ich ,,hru" o vyske tak s tym sami prestali, lebo videli ze to nikde nevedie kedze sa viem na tom zasmiat sama. asi tolko. vysku si uzivaj pretoze mas velku vyhodu, ktoru kvoli depresiam nevidis. :)

Kia56

malicka22 dobre si sa rozpísala, ale ako píšeš nikto tvoj problém nevie pochopiť, je dobré že si si požalovala, hádam ti to pomohlo.... Ted aako píšeš bojíš sa, že nikoho kvôli tvojej výške nebudeš mať čo je hlúposť, mala som spolužiačku na strednej ktorá bola straašne nízka a to ja mám iba 163 ale pri nej som sa cítila ako vysoký človek a chalani na ňu aj tak leteli a aj teraz má partnera. Lenže to záleží od teba jaký budeš mať k svojej výške naďalej prístup. Nič iné neostáva len sa s tým zmieriť, žiaľ toto plastický chirurgovia riešiť nevedia aspoň si teda myslím. Opätky takisto nie sú trvalé riešenie, pretože to by si sa asi z bláznila keby si to celé dni mala mať na nohách. Možno riešením by bolo také tie topánky s vyššou podrážkou ono sa to teraz aj nosí aspoň trošku si pridať centimetre. A ľudí nepočúvaj, čo ťa trápi kto si čo myslí. Nech si myslia čo chcú, nech si hovoria čo chcú aj tak ich to prestane baviť, alebo majú problém oni sami so sebou.

ErinNN

Neda mi nenapisat ti. Citim z tvojich slov skutocne trapenie. Viem, ako sa citis, lebo mne sa to iste stava ale ohladne niecoho ineho, co vsak tiez nikdy zmenit nemozem. Je to zufalstvo, ktore citis. Pritom by stacilo tak malo - aby ti to ludia konecne prestali vyhadzovat na oci. Viem, ze vtedy by polovica tvojho trapenia zmizla. Ak nie aj viac. Z tych, co ti radia alebo budu radit, ako sa mas povzniest a byt silna osobnost, malokto by to dokazal v tvojej situacii urobit. Ja ti dam inu radu - ak vies, ze ti to niekto zvykne hovorievat, jednoducho sa vyhybaj jeho spolocnosti. Urcite ti to nevravia vsetci. Tak vyhladavaj spolocnost ludi, ktori ti to nevyhadzuju neustale na oci. Nie si povinna pocuvat nikoho blbe reci. A von neprestavaj chodit. Ani nevies, aki su niektori chalani, co maju do 170 cm, vyteseni, ak najdu babu, co ma 150-160 cm. Zrazu sa citia pri niekom dostatocne muzne a nemusia sa trapit svojou vyskou. Si pokladik pre vela ludi, ktorych este stretnes. Velmi ma mrzi, ze sa musis stretavat s takymi ludmi, ktori sa dokazu k tebe tak spravat, ako pises. Je to od nich strasna hlupost. A inak, mozno ta take nieco vytaca, ked ti to ktosi napise, ale 150 cm nie je ziadny extrem, mne to pride ako este normalna vyska pre dospelu zenu.

sewie

malicka, pokial si inak ajn inteligentna sympaticka osoba-frajera mat budes a este akeho:))) kamoska ma cosi do 160 cm a jej priatel takmer 190:) chlapi maju radi male baby-lebo to u nich vzbudzuje ochranarsky pocit a citia sa ako velky mocny obranari vzacneho pokladu:)...ja som si musela najst frajera nad 190 aby ten pocit mal:D ...

praveze sa nemusis bat aspon ze bude nejaky chlap od teba mensi...ja som spoznala sympatakov ale ed zistili ze su nizsi tak sa na to vykaslali , lebo sa citili nie dost muzne :/...

na hlupe poznamky sa mozes vykaslat...mam kamosku ktora je malicka chuducka a vsetci sa jej smiali ze vyzera na 12 . teraz jej mama dvoch krasnych synov, hra v divadle a ma super manzela a sama sa smeje na to ze vyzeraju so synom ako surodenci:)...

ludia co si robia z teba srandu si tak nasjkor riesia vlastny komplex...niektori ludia su skratka...natvrdli...tiez som ich na vyske poznala hodne...ale vazne...uvidis, ked pride ta prava chvila budes sa tesit z chalapa ktory ta bez problemov odnesie v naruci a ze sa bez problemov zmstis do preplneneho auta ked pojdete na vylet:)

idle

jo, poďme teraz ohovárať dlhonohé ženy, aké sú prerastené kobyly. ách, ľudia, nezmeníte to, každý je nejaký, na každom je niečo iné pekné a videla som už aj peknú nízku ženu, aj peknú vysokú ženu, aj peknú priemerne vysokú ženu...

nauč sa buď vtipne reagovať, alebo prepočuť a neregistrovať podpichovanie. však je to také detinské.

chudunka24

Moja zlata ja mam 24 rokov 150cm a 42 kg myslis si ze ako vyzeram :D ja som spokojna zo svojou vyskou mne sa to paci ludia mi hovoria ze som taka zlatucka dokonca mam aj dietatko a priatela ktoreho milujem ! a tie vysoke zirafi mi zavidia ze som taka malicka a zlatucka ...urcite vyzeras tak miloo a krasne ....najkrajsie su nizke zienky ,utlee ..ja neviem ale vsade kam sa pohnem tak chlapi na mna kukaju a zmurkaju aka som pekna ked som taka malicka :) trosku viac sebavedomia a uvidis ako budu na teba inak pozerat .. namaluj sa urob si pekne vlasky oblec sa sexi a budes ako z cukru to ti garantujem ...:) a uporoznujem ta ze ja vyzeram este mladsie jak na 15 :D a nikdy mi nikto nepovedal ze preco som taka malicka ...skor sa im to paciloo ze som taka zlata :D musis rozmyslat trocha pozitivne ...uvidis ze vsetko bude ine :) vela stastia a netrap sa vyskouu ja by som uz ani vyssia nechcela byt mne sa paci ze taka som :) papa

valentine587

No a keby si sa skúsila pekne obliecť, namaľovať k tomu pekné vysoké lodičky, vieš aká sexica by si bola :) ja mám tiež taký problém mám o kus viac ako ty mám 151cm :D a nevadí mi to :) dám si opätky a idem po ulici pekne vzpriamená a upravená a aj priteľa mám nižšieho ako by mal chlap byť vysoký má len 163cm, no a čo a žijeme si taký pekný mini párik :) veď čo je malé to je milé :) a tie blbé narážky si nevšímaj sú to prerastené kobyly a rebríky, ktoré sami majú problém so svojou výškou, neboj aj ja som sa s takým niečím stretla v cukrárni keď som kupovala tortu pre brata, tak taký 15 ročný nevychovaný fagan ma tak začal urážať, že či som ušla s klietky a že prečo nie som v psom kožuchu keď som blcha, ja som si ho nevšímala a so vzpriamenou hlavou som s tadiaľ odišla :) samozrejme aj s tou tortou :D

trdlo259865

Ahoj, tak každý sme nejaký. Niekto je tlstý, niekto vychrtlý, niekto škaredý s peknou postavou...
Ale každý máme niečo, čím vieme zaujať. Napríklad čo ty? Určite si v tvári pekná alebo postavou chudá a ja poznám veľmi veľa dievčat maličkých, ktorí majú frajerov. A poznám aj veľa vysokých až moc vysokých, ktorí niekoho majú. Tí vysokí majú zase komplexy, že si nemôžu dať opätky, lebo by už boli ako žirafy :D
hlavne sa tým netráp, kašli na blbé reči, študuj, maj povolanie, ktoré ťa baví a budeš v živote šťastná :) a navyše, nejaký frajer nie je všetko, aj bez toho sa dá žiť :)