Gynekolog - ružinov

nadka38

ja chodim k muzovi ale mozem povedat ze som myslela ze zena ako gynekologicka bude citliva ale som sa mylila. Teraz ked si to porovnam tak je to sto sa jedno.

nadka38

s tym som sa aj ja stretla a je to problem u vacsiny lekarov. Ja som napriklad citala velmi vela diskusii kym som sa rozhodla, tak chodim do ruzinova

miruska01

mne je to v konecnom dosledku jedno kde bude, len potrebujem hlavne nejakeho poriadneho. Pretoze uz mi lezie na nervy ako mnohi lekari len naberu pacientky vsetko rychlo rychlo a vela veci zanedbaju.

miruska01

do Petrzalky, ale moj gynekolog isiel uz asi pred pol rokom do dochodku a odvtedy nemozem najst nikoho normalneho a rozdpovedneho :/

miruska01

baby aj ja hladam gynekologa v BA, je mi jedno kde. Nemam ziadne problemy ani nic, teda o ziadnych neviem. Hlavne nech ho bavi praca, nie ze sa opat dostanem k nejakemu, co bude rad, ze mi pri dverach poda recept na tabletky a bude rad, ze sa ma zbavi :/

nadka38

Máš nejaké problémy, či Ti len nevyhovuje tvoja gyn.? Ja som si konečne našla lekára, ktorý mi vyhovuje, len ma mrzí, že nechodí už ku pôrodom, čo budem musieť teraz nejako vyriešiť. Ale inak som s ním spokojná. Ide hlavne o to aby Ťa nevybavil len medzi dverami.

Anka459

ja chodím do ružinova k skvelemu lekárovi, len má veľa pacientiek, tak neviem či vôbec ešte nejaké berie, ale to sa treba informovať