Existuje?

sewie

ano, hadzes vsetky do jedneho vreca...a spytaj sa sam seba co robis zle ze pritahujes len take typy zien ako si opisal! vela stastia :)

nourcie

Takze chcem tym povedat ze zeny si za to mozu same, pretoze skutocne milovat sa ich vobec neoplati za to ako nevdacne sa spravaju, jedine co sa oplati je nejaku namotat, par krat ju pretiahnut a potom si najst dalsiu, alebo aj dve. Takze pozrite sa najprv na seba a az potom ked sa zacnete spravat normalne a nie ako bezohladne zistne k...y tu nadavajte na muzov

nourcite

K teme: problem je, ze akonahle sa do vas zien nejaky muz skutocne zamiluje, potrebuje vas, vazi si vas a rad vam je oporou, v tom momente si ho prestavate vazit a to ze je s vami, berete ho ako samozrejmost, zacina vas nudit a otravovat, rady ho trapite svojimi otrasnymi nepredvidatelnymi naladami, hladate len na nom chyby, pokukujete uz po druhych a planujete ako sa ho zbavit ked uz budete mat k dispozicii lepsi model.
Samozrejme vseky zeny to tu budu spochybnovat ze je to nepravda a ze hadzem vsetky do jedneho vreca, ale takto to bohuzial chodi - ak si je vami ista, kasle na vas. Preto to, o co tu ziada autorka temy je dost nerealne, pretoze zien ktore si taky pristup zasluzia je par a sanca ich najst takmer nulova

Slobodna

Sewie nerozrusuj sa :) do istej miery mas pravdu, ale rozhodne nie su rovnaki, ak by zena bola totozna vo vsetkom s muzom, tak by to nebola zena ale chlap :) samozrejme, ze aj pre zeny je dolezite fyzicno, ale skor z emocionalneho dovodu, tak ako si opisala.

sewie

pre zeny fyzicno dolezite neni? fyzicky kontakt, styk predsa k vztahu patri, nie je to len na supokojovanie potrieb ale ludia si tak predsa prejavuju aj city...ak mas niekoho rad(a) chcs a ho dotykat, robit mu dobre, splynut s nim,...sex je najkrajsi s niekym koho milujes, je to iny pocit.

skutocne sa mi nepaci, unavuje ma a uraza toto generalizovanie- a muzi su taki a zeny su take...a vsetci su taki isti...akym pravom si dovoli toto niekto tvrdit?! poznas snad vsetkych ludi na svete?...ja uz mam co to pochodene, zazite a viem ze sa najdu skutocne "svine"-ako medzi muzmi, tak medzi zenami...ale poznam aj muzov so srdciami so zlata, aj zeny! ti co takych nepoznate, mrzi ma to, mrzi ma ze sa pohybujete v zlej spolocnosti a z nejakeho dovodu k sebe takych ludi pritahujete! v taom pripade sa pozrite najskor na seba, zmente nieco v sebe a otvorte sa moznostize nie vsetci su "zli"...

Slobodna

Vies, keby bol tvoj predpoklad spravny, tak v mori je vela ryb, preco by plakali za tou jednou? Pre muzov je fyzicno dolezite, ano, ale kvoli tomu nie je potrebne rozsievat voci nim nenavist. Staci pochopit rozdiely medzi muzmi a zenami, no a akceptovat ich. Kazdeho pritahuje nieco ine, nie vzdy je to prvoplanovo fyzicno.

Fghjkl

Sice ja pozeram len horrory... :D
Co keby sa nieco stane tej zene, ze nebude schopna mat pohlavny styk... Tak ju jasne ze chlap opusti, lebo muzi nemiluju. :)