Existuje?

Slobodna

Ano, muz dokaze zenu skutocne milovat, len vtedy, ak sa spoji dusevno s fyzicnom a rozumeju si aj v posteli. Ved na to to predsa maju, nie len na cikanie :) zeny by mali menej pozerat rozpravky a romanticke filmy, pretoze potom takuto lasku vyzaduju aj od realnych muzov. Vela muzov nie je schopnych len tak mechanicky zasuvat, existuju samozrejme aj taki, rovnako, ako sa aj medzi zenami najdu rozne typy.

Fghjkl

Jasne, v tom mas pravdu Slobodna, ze muzi placu, ale placu pre to, ze stratili nastroj na uspokojenie svojich pudov a mozno tazko sa im bude hladat dalsi taky :D

Slobodna

Mylite sa, ak si myslite, ze muzi nemiluju. Videla som muzov plakat, ci robit riadne hluposti po rozchode s milovanou zenou. Muzi len svoje city nevystavuju prvoplanovo, tak ako zeny. Muzi su racionalnejsie bytosti, kym zeny su emocionalnejsie. Laska muza je skryta v inych veciach.
Muz, ak raz naozaj miloval, druhykrat si da sakra pozor, ci to zopakuje. Na druhej strane zeny sa masochisticky a neuvazene rady vrhaju do novych, casto neperspektyvnych, vztahov.

Moireal

Kedysi som si myslela, ze najdolezitejsia laska je laska od muza a velmi som sa mylila. Z toho prameni iba kopec bolesti. Chlap nikdy nebude milovat ako zena, nevravim, ze vobec, to neviem. Chlapi su diametralne odlisni v prezivani.
Dalo by sa povedat, ze chlap by vedel dat zene modre z neba, ked sa ju snazi ziskat ale je pravda ze v tom zohrava obrovsku rolu fyzicno. Konieckoncov, chlapi to aj horsie znasaju na stare kolena, ked uz nemozu mat sex...
Skratka, najhlavnejsia je laska k sebe samemu. Ta od muza je len taka doplnkova a tak by sa aj mala brat.
Takze hned ako sa zeny zacnu milovat same, bude aj tych milujucich muzov na svete viac.

Fghjkl

Muz ktory skutocne miluje, myslim tym srdcom, nie tym dole, neexistuje. Pretoze chlapom ide iba o sex. Chlap nemiluje, ved ked sa dvaja rozidu, pozri ako zena trpi, stale sa tym trapi a chlap? Ten je mozno smutny dva dni a potom beha s kamaratmi a kuka po inych dievcatach... Muzi nemiluju preto som frajera nikdy nemala ani nechcem aj ked som napadnikov mala. Nebudem ziadnemu idiotovi za nastroj na uspokojenie jeho pudov :)

weeet

Mozno taki existuju ale skor to budu len nejaky zufalci... a tych zien ktore by boli obetave je tiez minimum, vsetky by len brali a vsetky len cakaju co pre ne spravi chlap. A clovek by aj chcel prejavit emocie ale vo svete kde je vysoka pravdepodobnost ze sa to obrati proti tebe, ze si ta partner prestane vazit lebo si je tebou isty, je to tazke... lepsie mat kazdeho v p.ci a len si uzivat ked sa da

zufalka000

Tak aby ste boli v obrazr, malasom priatela kt bol nezamestnany, byval u mamy nemal vysoku ja som ho aj yak milovala ako bezducha, starala sa o nho milovala denno denne som mu to dokazovala , davala na javo svoje emocie . podporovala ho, ked bol smutny, nastvany, bola som prinom tozveselovala ho, tvrdil ze ma milujr ze nevir byt bezomna potom ma odkopol s dovodu ze on nevie byt bezomna a o dva dni som ho uz videla s inou... Zlomilo mi to srdce .. :-( Robka rc mi nejde o vs vzdelanie ani o to aku ma pracu, ide mi len o to nech ma nepodvvadza ma ma skutocnr rad nech sa neboji prejavit city , nech ma podporuje obrani si ma ked bude potrebne...