Fitko Bratislava

Príspevok v téme: Fitko Bratislava
Basca

Zdravim ludia dobrej vole :)

chcela by som sa spytat na najlepsie fitko v BA, aj pre zaciatocnikov a hlavne: je tu niekto, kto by to chcel podstupit so mnou? :) popripade by ma nieco naucil v cviceni vo fitku.

ak by mal niekto zaujem, tak mi napiste na mail: havana.cosette@gmail.com alebo aj sem.

som baba a mam 21 rokov :)

Monka93

LadyMima a Terezka: Je to tak ze oni maju v ponuke aj 31 dnove pernamentky...Hned ako som sa dozvedela ze Body zavreli, tak som si zistovala ktore fitko ponuka pernamentku na mesiac a hned mi hovorili ze oni. Zacala som zatial tam chodit, kedze cvicenie je moja droga a z prace chodim neskoro domov, takze von v ziadnom pripade nestiham chodit a jedinou volbou bolo zacat navstevovat ine fitko. Uz som tam dnes bola 3 den, sice trosku nezvyk, ine prostredie, trosku ine stroje ale je to tam fajn. Ak by sa nastahovali do priestorov kde predtym bolo Body, tak by som bola vcelku aj rada:-)

LadyMima

Lemona presne, presne, je to výhoda si platiť iba mesačnú pernamentku. Sesternica sa mi hneď čudovala že prečo až ročnú musím mať zaplatenú keď ona funguje celý rok len na mesačných, že si ich dobíja každý mesiac. Má to nejaké výhody. Ak bude pravda to čo napísala Terezka, že tam bude nové fitness centrum golem tak oni sa mi zdá že ponúkajú aj mesačné pernamentky. Pre nás by to bol ideál, no nie? :-)

Terez1989

Proffo snáď budeš mať pravdu a že budem cvičenie aj ja tak brať:-) Uvidíme veru čo tam bude. Dnes ráno som ale čítala na pluske článok, ževraj sa golem dohaduje s majiteľom relaxxu, že by tam mali byť oni. Ale čo je na tom pravdy, to vôbec netuším:/

proffo

-Terez1989- v pohodicke,mne to len nedalo si trosku rypnut:D:DJe fakt dobre ze si sa tak rozhodla.Cvicenie si oblubis,teda aspon ja som si,kedze to je jedina vec kde sa viem dokonale odreagovat a oddychnut si.Len tiez teraz cakam ze co bude,ako aj ostatny pisu.Som fakt zvedavy co bude v budove,kde doteraz bolo Body

Lemona

LadyMima hej, hej tam som videla rozne prispevky, aj take ze mozno BEC sa s nimi este dohodne. Ale to su bludy. Take uz nic nebude, je jasne ze Relaxx to radsej prenajme niekomu inemu ako takym podvonikom! To aj ja, lebo je to mensi risk a predsa len ked niektori mesiac vies ze nebudes stihat chodit cvicit tak si ho jednoducho len nezaplatis a nebude ti aspon luto penazi. Myslim ze je to aj vyhoda kupovat si len mesacne pernamentky. Uvidime, co tam bude a ak bude ako to bude:-)

Terez1989

Proffo prepáč, tak všimla som si že väčšinou si tu skôr píšem z babami ako chalanmi, tak preto som to tak aj napísala. Ale ospravedlňujem sa ti teda:-) Hej, konečne som si vstúpila do svedomia, že treba niečo pre svoju postavu a zdravie robiť, takže od januára idem na to. Mám mesiac na to aby som sa rozhodla že kam:-)

proffo

-Terez1989- preco iba babule??na chlapov si zabudla??:D :Dale super ze si sa rozhodla chodit do fitka,ak do relaxxu pride nove fitko a ty sa rozhodnes tam chodit,tak sa budeme stretavat,aj ked vobec neviem ako vyzeras:-)..ale som zvedavy ci tam bude nove fitness centrum alebo aky podnikatel s cim novym tam pride

Terez1989

Babule držím palce aby to všetko dobre dopadlo, aby ste našli ďalšie fitness centrum v ktorom sa budete cítiť tak dobre, ako doteraz a snáď aj lepšie :-) Chcela som začať niekam chodiť, ale ako vidím momentálnu situáciu a že možno do budovy Relaxxu príde iné fitko, tak tiež počkám a potom sa rozhodnem že kde začnem na sebe makať od januára:-)

Petrolka

Nic ine nam nezostava iba sledovat situaciu a v tisku dufat ze to zoberie niekto normalny, ktory nam tam vybuduje take sluzby ako sme dostavali doteraz. Ba dokonca by bolo lepsie, keby sme dostavali este lepsie sluzby ako doteraz:-)

LadyMima

Lemona s týmto s tebou súhlasím, ja som sa len chcela informovať, lebo na FB som čítala rôzne komentáre ľudí. Jedny písali tak, druhý zase inak tak som bola zmätená čo sa tam vlastne teraz deje. Veru nikto netuší čo tam bude namiesto Body, necháme sa prekvapiť. Ale ideál by bol keby fitko:-) To by som sa potešila. Ale už by som chcela nejaké, ktoré nebude mať ročné predplatné, ale iba mesačné, bojím sa už riskovať