Zapal močových ciest

Príspevok v téme: Zapal močových ciest
kerolajn123

Dobrý deň, mám taký problém, dostala som pravdepodobne zapal močovych ciest, je to hrozne neprijemne stale beham na zachod a pali to, boli stipe, moč je zvlaštneho zapachu a su tam take biele hrudky (malinke). Cela pointa je v tom, že v stredu mam isť na miesto na ktorom mi neskutočne zaleži a keď otom poviem rodičom tak ma nikam nepustia pretože som mala aj ine zdravotne komplikacie a velmi sa omna boja. Doktorku mam vzdialenu 40km a niesom schopna sama v tomto stave cestovat. Prosim vas, mate nejake naozaj osvedčene rady čo stym robiť aby mi nebolo zle?

kerolajn123

Dakujem spring, doma mame nejake pomarance tak si pojdem pretlacit.. myslis ze zabera aj citron? Vraj ten vitamin c zabranuje rozmnozovaniu bakterii

kerolajn123

A neexistuje nejaky iny sposob? Velmi tam tužim isť znamena to premňa domov to miesto a nemam možnosť inokedy sa tam dostať... antibiotika brať nechcem, pred troma dňami som skončila 3tyždňovu liečbu ATB kvoli plucnym chlamydiam... boli by to piate antibiotika v priebehu tristvrte roka a to naozaj nechcem, byva mi ztoho zle a moje telo to neberie dobre

mona7778

jedine antibiotika na uroval a taketo brusnicove veci by som sa uz nespoliehala, ked ta to tak boli,
pi vela vody, urologickeho caju daj si algifenove kvapky a horsa rychlo k doktorke ulavu pocitis uz po prvej tabletke antibiotika.