Panicka porucha

Príspevok v téme: Panicka porucha
matk0

Ahojte. Popisem Vam v skratke moj problem pred viac ako pol rokom, som mal psychicky vycerpavajuce obdobie, kedy som si poskodil pracou krcnu chrbticu, bolesti, tlak v hlave, oci atd.. nemal som cas ist ku lekarovy. Najviac vec co som spravil ze som zacal googlit choroby, co by to mohlo byt, mal som asi 500 druchov chorob rakovina atd. Velmi som sa vystresoval ze som skoncil v psychiatrickej poradni, videl som tam pacientov v cakarni a vedel som ze tam nepatrim, ale siel som tam. porozpraval som sa na nic sme neprisli, dostal som lienky - bolo mi z nich horsie. prestal som to brat asi mesiac som v kuse plakal ze umriem , lebo mám chorobu rakovinu alebo nieco. tak som googlil asi mesiac ale potom som siel uz k lekarovy, kde mi zistili beznbe poskodenie chrbtice. liecim sa. Avsak stale mi zostalo v hlave to ze čo ak raz, co budem robit, čo potom ked budem chorý a nevyliečitelný. Z toho ma chytá občas taky zachvat. Avšak asi po meisaci toho celeho som spoznal dievca, teda ja som ju poznal ale tak blizsie, kopu problemov sa stratilo, tak ze som denne myslel asi 6 hodin nato aky typ chroby dostanem /predtym som vedel pozerat dr.housa denne, moj naj serial - potomto stave uz som nedokazal/ ale ako sme boli spolu na nic som nemyslel len na nu. Sme spolu uz 5 mesiacov co je naozaj skvele, tesim sa. Depky nemam , panicke poruchy no obcas tak 3x do tyzdna po 15 minut, ale chcel by som sa toho zbavit uplne a zit zivot naplno bez strachu z chorob /konkretne rakovina/ a byt stastny? some help?