Spoločný menovateľ chorôb - pečeň

Príspevok v téme: Spoločný menovateľ chorôb - pečeň
lubok

Človek so zdravotnými problémami ako ja sa začína zamýšľať nad tým, čo je príčinou môjho problému.
Najväčšie moje trápenie bola alergia na peľ.. To nebolo detstvo, to bol horor.15 minút v záhrade a dva dni preležané s opuchom očí, nádchou a veľkou únavou. Spal som po celý deň, tak ma to vyčerpalo.
Vždy ma fascinovala čínska kultúra, ich zvyky. dejiny a medicína až som sa jedného dňa dostal k informácii:

"Pomôžte svojej pečeni a odstránite problém častých ochorení počas roka"

Prísun takých dobrôt ako cukor, mastné jedlá, presolené jedlá, tak zamestná vašu pečeň, že to oslabí vašu imunitu.
Verte tomu, že aj na psychiku to ma dopad. Nie je možné, aby ste sa cítili dobre s toľkými jedmi´v tele

Dostal som sa k Reíshi, tá podľa informácii má vyše 200 zložiek, ktoré pomáhajú pečeni a jej užívanie je bez vedľajších účinkov.Možno som začal dosť neskoro, cítil som na sebe úľavu, ale nie takú, akú som očakával, čo sa týka sennej nádchy, ale po zbytok roka nič iné, žiadna choroba a ani chrípka, tak som v tom zotrval a užíval Reishi ďalší rok. Reishi nie je lacná záležitosť, ale v porovnaní s problémami a výpadkami zo života, proste na peniaze nepozerajte v takom prípade.
Takže Reishi odporúčam, je to môj malý boh.

Keď už máte v rukách istotu, už ťažko budete dôverovať niečomu inému, je problém správne si vybrať z doplnkov výživy, keď máte tisíce ponúk.Samozrejme, že každý je naj, naj, naj.
Obyčajne, keď plávate na jednej lodi s niekým, čo už taktiež niečim prešiel a ponúknete mu svoje rady a skúsenosti, väčšinou obratom dostanete spätnú odpoveď to znamená radu.
Cena zaujímavá, 130 Eur. Účinky podobné ako u Reishi. ale....?
Keď vypijete energetický nápoj tá energia sa rýchlo pominie a keď to mám porovnať, museli by ste ich vypiť do dňa asi 5.
Tá energia je vo vás po celý deň.
Produkt má výborné referencie, v podstate lieči celé telo, nie je zameraný len na detoxikáciu organizmu. Pomáha pri cukrovke.Skopíroval som časť charakteristiky produktu. Nebudem spomínať jeho názov ani spoločnosť.

VÝHODY:

Bunky vášho tela budú žiť dlhšie a budú zdravé
Vďaka Resveratrolu – jedinečnému antioxidantu, ktorý predlžuje životnosť - spomaľuje starnutie buniek
Obsahuje ďalšie antioxidanty, získané z acai, granátového jablka, zeleného čaju, aloe vera a z hroznových semienok
Chráni pred poškodením voľnými radikálmi, ktoré sú v spojitosti s mnohými zdravotnými problémami
Podporuje zlepšené kardiovaskulárne funkcie pomocou antokianínov
Pomáha pri trávení pomocou esenciálnych mastných kyselín
Zvyšuje metabolizmus pri zdravom chudnutí
Vďaka biologicky dostupnej konzistencii gélu sú živiny rýchlo dostupné
Prenikne do buniek červených krviniek a pomáha chrániť pred oxidatívnym stresom*
Výborne chutí vďaka prírodnému ovocnému zloženiu.

Ja môžem poradiť iba tomu, kto si poradiť dá!

lubok

Medicínska kniha hovorí:www.uzdravsa.sk

A ten druhý produkt je dielo týchto ľudí, respektíve vedcov:
MUDr. Nathan Newman, MUDr. Vincent Giampapa, MUDr. William Amzallag. Tak zrejme asi po odbornej stránke nie sú spôsobilí./ podľa pána s medicínskou knihou /

Ja nemusím nič skúšať, to čo mám mi bohate stačí.

RNG

Pecen sa da ucinne ocisti a regenerovat protokolom dr Berksona, ktory pozostava z 900 mg sylimarinu, 600 mg ALA a 400 mikrogramov selenu. Samozerejme rozdelene aspon na 3 davky pocas dna.
Potlaci to aj viralne choroby v peceni, vcitane hep.C ked to beries dostatocne dlho, samozrejme musis brat aj dopklnok mikrovlaknin, aby sa ta extra vylucena zamorena zlc mala do coho nasiaknut a vyniest von z tela Inac sa v crevach moze vsetko ravsorbovat spat do krvi a zase dostat spat do pecene.

odpovedam

toto akoby zlatal dokopy niekto, kto v zivote nevidel medicinsku knihu ani vyskumy. na kope vela nezmyslov, ktore navonok zneju dobre a odborne, ale je len obycajna reklama. ziadna strava ani doplnok stravy detox nerobi. nema ako. vela ludi citi ucinok len vdaka placebo efektu alebo radosti zo zmeny zivotneho stylu, preto mate casto pocit, ze vam nieco pomaha. ale pomaha vam len vasa psychika. ale v konecnom dosledku je placebo efekt v medicine za istych okolnosti velmi priaznivy.