Bývalá prespala u môjho priateľa

Príspevok v téme: Bývalá prespala u môjho priateľa
hviezdicka66

AKo by ste reagovali, keby vám priateľ povedal, že minulú noc prespala na jeho byte jeho bývalá, lebo sa už nemala ako dostať domov? Priateľ mi to povedal, aby som o tom vedela, ale, že sa nemá obávať nič sa medzi nimi nestalo.

Ja som bola len ticho, nezmohla som sa z toho šoku na nijaké slová, bola som len sklamaná a smutná a ticho. Vedela som, že hádkou a inými emóciami túto situáciu už nezmením.

AKo by ste reagovali vy? Akceptovali by ste to? Čo by ste si mysleli?

Nina.

No tak toto by som teda netolerovala! Ešte sa dá pochopiť, že ok - stretol sa niekde s bývalou, posedeli, pokecali, ale aby u neho prespávala? Tak to je moc. Naozaj by si si toto mala rázne s ním vydiskutovať! To, že sa ti priznal ešte nedokazuje, že s ňou nič nemal, to sa len poistil, ak by si sa to náhodou dozvedela, aby si nemohla tvrdiť, že ti klamal.

hviezdicka66

Moireal

Pri tebe som si to viac uvedomila - on k nej musí stále niečo cítiť, keď jej ponúkol spanie. A má priateľa, vidíš čo napríklad on o ňu neprišiel..ach, že som si to skór neuvedomila.

Neviem, nepostrehla som iné správanie od toho. Prednedávnom som mala narodky, prišiel mi zagratulovať, bol ku mne pozorný a tak. Neviem, myslím, že rovnako to je.

spring

JA sama neviem. Už pred dvomi mesiacmi som uvažovala o rozchode kvôli tomu, že sa často nevidíme, mne príde, že on je lenivý na to, aby ma videl vaic ako 2 krát za týždeň, jemu to tak vyhovuje. NIe toto s bývalou priateľkou nebola zámienka na rozchod..to sompovedlaa viacerým kamarátkam a ony sa dosť čudovali, že som mu to tolerovala, preto som chcela vedieť aj názory iných ľudí (preto som založila toto fórum).

spring

teraz nezavisle od toho co urobil, tak ako pises, tak asi nie si az tak stastna v tom vztahu :/ ... chces s nim dalej byt (teraz zabudni na to co sa stalo) ...
..mozno toto bola pre teba uz len ceresnicka na torte a hladas zaamienku alebo nieco aby si to skoncila? - mozem sa aj mylit - v tom pripade prepac...

denisaf.

ach bože tí chlapi sa aj vedia zahrať na sprostých :D ja nemôžem oni zo seba vedia spraviť také neviniatka :D no neviem neviem mne by sa toto teda nepáčilo a to hovorím ako osoba čo si prežila vo vzťahoch naozaj dosť ja by som napríklad svojho ex ani k sebe domov nepustila ked raz skončím vzťah tak skončím a nie že bývalý by sa nemal ako dostať domov tak išiel spať ku mne :)to by mala byť proste zásada žiadne kamarátstva ani podobné hovadiny s ex po rozchode by som netolerovala!

hviezdicka66

spring

Nechcem sa urážať, ani nadúvať, to som ani tak nemyslela. Len sa nebudem chlapovi prosiť. To teda nie. A ja som sa už dávnejšie a dosť často pýtala a rozprávala ako je on na tom s bývalými. Či je v kontakte alebo nie. Svojím spôsobom mi on klamal. A to ma tiež hnevá, ale vážne prosiť ho nebudem o nič. Teraz si akosi ja prestávam vážiť jeho.

Mám pocit, že som pre neho dobrá a to trošku aj zneužíva. Nič mu nezakazujem, nekontrolujem ho a vie, že mu nič na to nepoviem, tak mu to je jedno.Nieedy má pocit, že sa so mnou stretáva len tak, z povinnosti, lebo sme sa dlho nevideli. Ale to už odveci píšem. Len mňa už nebaví všetko v sebe udusiť a byť tá ,,poslušná", preto ho prosiť k tomu nebudem.

A tú frázu som mu nikdy nepovedala ani nenapísala, to mi len teraz tak napadlo. A myslím s, že by som to ani nepovedala.

Moireal

Nieco k nej musi citit, inak by jej neponukol pomoc. Otazne je ci mu jej bolo luto alebo ho este stale pritahuje. To vie len on sam.
Ale tiez by som z toho skusila nic nerobit. Ak by sa jeho spravanie k tebe od tej noci nejak zmenilo, zbystrila by som este viac pozornost.
Teraz mu este skus doverovat.

usmevny_den

určite by som sa k tomu vrátila a rozdiskutovala to s ním, podľa možností bez kriku a sĺz, jednoducho poukázať na to, ako by to padlo jemu keby u teba nejaký chalan prespal a hlavne na tvoje pocity, že ťa to istým spôsobom zranilo a sklamalo... fakt by ma zaujímalo ako to vlastne celé bolo, príde mi to ako taká "rozprávka", chúďa dievča - bývalá! - na ktorú sa vykašle kamoška o 3tej ráno (do prdele s takou kamoškou) a žiadna iná možnosť (taxík, iná kamoška, kamarát?) neexistovala...

spring

ja ti len dobre chcem ta fraza aj keby cukrom posypana na valentinke bola je strasna!!!
.. chces sa teraz naduvat a urazat, ci reagovat ako sebavedoma zena?
.. tak sa stalo - on ti to povedal mozno preto, lebo sam prisiel na to, ze to asi nebol najlepsi napad a aspon sa zachoval ako chlap - keby si reagovala ako ti vravim, tak by si to vazil a neurobil by to uz ..