Je toto normálne?

Príspevok v téme: Je toto normálne?
mattias2109

Zdravím...mám otazku hlavne na chlapov ale mozu vyjadrit aj zeny svoj nazor z ich pohladu lebo predsa len zenske myslenie ja asi v zivote nepochopim!!!
Takze chlapi dokazete sa s babou ktora da najavo nezaujem (aj ked nepriamo) bavit ako keby sa nic nestalo a fungovat v pohode aj ked ste sa do nej zamilovali tak ze ju mate nonstop v hlave?? Lebo ja to nedokazem jednoducho! Pozvanie na drink ci kavu odmietla a o nejakom vylete vo dvojici nemoze byt ani len rec!! Pritom sa normalne bavi so mnoiuu,piseme si,smejeme sa a nikdy nezabudla na moje narodky ci meniny a samozrejme ani ja ne jej...No blizsie k sebe ma nepusti!!! Nedavno sa vratila z rocneho zahranicnehk studijneho pobytu a tak som sa jej priamo spital na priatela a ona mi pochvili povedala z vaznou tvarou ze nenasla takeho ako som ja!!! Vravim si parada vecer som jej zavolal s tym ze mam dva listky do kina a ona ze jej nie je dobre a pojde si lahnut...Na druhi den mi kamos povedal ze ju v ten vecer nahodou stretol aj s naj kamoskou v jednej cukrarni!!!! Chapete to????? Ja som asi magor...a pritom keby ze chcem najdem si babu hned ale jednoducho viem ze to nespravim lebo vidim len ju...Nedokazem ju ani len nenavidiet!!!
Dokazali by ste sa tvarit ako by nic? Lebo ja ked ju stretnem nemozem od nej odtrhnut oci a uz som sa par krat strapnil ze mi musela zopakovat co sa ma vlastne pitala...Da sa vobec takto normalne fungovat???
Ona ma 22 ja 24

kafe

dala ti kočka niekedy najavo ZáUJEM? Okrem tej jedinej vety, že "nenasla takeho ako som ja". To by som moc vážne nebrala, proste tresla prvú výhovorku, čo jej prišla na myseľ. Jej správanie hovorí o niečom inom. Možno sa chce venovať škole, možno má nejaký blok v sebe, možno jednoducho nie si jej typ... kašli na dôvody, prečo sa takto správa, fakt je, že ťa nechce.
Poznáte sa nejakú dobu, kočka sa k tebe chová neutrálne (slušne) a odmieta ťa. Veď je to jasné ako facka. Nemá záujem. Ak sa chceš pohnúť ďalej, povedz jej všetko čím ťa zaujala, vypľuj to zo seba von, rozlúč sa s ňou a preruš kontakt. Nemá význam sa točiť v kruhu.

???

Trosku ignoracie z tvojej strany by nezaskodilo.az potom dievca prejavy zaujem ak ho ma.je si tebou ista a to neni dobre.nechaj ju aj nech ona o teba trosku zabojuje

sandokan255

diviak- Ono je to tym, ze taka zena nie je spokojna vo svojom vztahu, tak nenapadne skusa hladat dalej, ale zaroven ma stale toho svojho chlapa v zalohe. A ked jej ten "novy" vztah nevyjde, nic sa nedeje, ved ma stale ten isty stary. A ked jej to vyjde, tak len prejde z jedneho vztahu do druheho ako ked prestupis z jedneho autobusu do druheho. Ano, mas pravdu, je to vypocitave. Ale nie vsetky zeny su take...

diviak2015

este jeden pripad z byvaleho zamestnania. baba mala frajera, ale skusala to este na dvoch ludi z prace. frajer jej uz moc nevonal tak hladala novy kus a skusala ktory sa uchyti. inak slusna vzdelana baba. ale toto robila premyslene vypocitavo manipulativne. obaja sa nakoniec o sebe dozvedeli ze to na nich skusala. vykaslali sa na nu. ona este bola s frajerom ako to dopadlo uz neviem. moznosti je vela.
mozno si fakt dviha sebavedomie. to zeny robia furt

diviak2015

ale poznam to aj ja. z minulosti. baba mi dava nadeje, da mi cislo, a nic. ina zenska ma zas namotava ide po mne jak hladny pes po spekackoch a ked ju pozvem niekam tak tiez nic. vraj vydata chcela bokovku v poslednej chvili stratila nervy..a ja zaujem haha. cudzim do kapusty nelezu vole.
ze nie si sam

sandokan255

Ta baba ta ma na haku, nestracaj s nou cas. Si pre nu len kamarat na kratenie volneho casu, ale ked ma nieco lepsie (kamaratku v cukrarni), hned sa na teba vykasle. Ziadny vztah z toho nebude. Tiez som bol za mlada taky hlupy, ze som lozil za takymito neperspektivnymi babami, ktore ma len tahali za nos a chceli sa so mnou porozpravat a nakoniec z toho nic nebolo, ja som mal iba nervy. A ona si nakoniec nasla nejakeho blbca co po nej krical a bavil sa s nou ako s handrou, potom sa mi samozrejme prisla vyplakat na ramienko, ako jej ten „jej“ zase ublizil.

Sassska

no, nema zaujem riesit s tebou nic citove, ziaden vzth..mozno si jej sympaticky, ste na tej istej vlnovej dlzke, ale z jej strany nepreskocila povestna iskra..a tym, ze je s tebou v kontakte, plus rozprava ti take veci, si len zdviha vlastne sebavedomie a umyselne ta namotava este viac (je jej to prijemne, ak je do nej paf nejaky trulko) a tebe tym len ublizuje..toto som robila, ked som mala 15 alebo este menej? :D na tvojom mieste s nou prerusim kontakt

diviak2015

ked ti povedala ze takeho ako ty nenasla tak by som netvrdil to co inside. skor si myslim ze hra nejaku necistu hru. samozrejme moznosti je viac ale co ak to skusa este na niekoho a sleduje vas pozoruje ktory z vas sa jej bude viac pozdavat a ktoremu da "zelenu". a spytal si sa jej vlastne po tej vete ako to mysli ? alebo si ju hned pozval do kina.
pozri nerob si iluzie ludia hrozne casto hraju neciste hry, zavádzajú, klamu a zeny s muzmi obvzlast rady manipuluju. alebo je za tym nieco ine nez manipulacia, ale moc by som sa na nu citovo nenamotaval, udrz si od toho trosku odstup a sleduj aj ty ju, vypytuj sa nejak a bud vsimavy. ked sa preladis zo zaslepeneho zalubenca na vsimaveho pozorovatela ktory nechce byt klamany, zacnes vidiet veci inak

van Alden

neviem, ja by som takto nevedel zit. Uz aj preto, lebo by mi bolo trapne byt v takom uzkom kontakte so zenou, ktora ma viackrat dost surovo a chladne odmietla. Ale ver mi kamarat, viem si predstavit ako sa citis. Musi to byt pre teba tazke. Popripade by si mohol skusit pretat s nou kontakt, ako by zareagovala. Akurat vcera som sa rozpraval s kamaratom, ktory sa v praci poriadne zalubil do jednej baby, ale podla toho, ako mi to chudak opisoval, ona sa s nim len pekne zahrava. Dava mu vselijake "nadeje", objime ho, povie mu, ze ho lubi, usmeje sa nanho, ale ak ju niekam pozve, zachova sa dost chladne a surovo ho odmietne, dobre ze ho nevysmeje. Snad to nie je aj tvoj pripad. Prajem pevne nervy.