Ako zmenit veci vo svojom zivote?

Príspevok v téme: Ako zmenit veci vo svojom zivote?
sims10

Ahojte.
Potrebovala by som vas nazor a rady na to, ze jak si vyplnit cas (lebo vacsinu casu travim sama doma, mam 19r.) dlhu dobu som sa trapila s uzkostami a depresiami a mam aj soc. Fobiu vdaka tomu som bola aj na psychiatrii a nasadili mi po dlhom skusani spravne lieky a ja sa nejako neviem zaclenit do normalneho zivota. Dlhe mesiace som bola len na vysokych davkach neurolu...teraz som cista bez neurolu a mam len AD.
Co by ste mi odporucili ako sa nastartovat znovu? A ake cinnosti mam vykonavat lebo strasnu nudu a samotu pocitujem,co nie je dobre ale nevadi mi to.
Psychycky sa citim uz dobre takze AD funguju, len mi strasne pripada ze som zlenivela a nic sa Mi nechce,ani mozog dajak nefunguje....

Dakujem za kazdu radu

luciano

Je to bohužiaľ tak, že väčšina AD spôsobuje útlm. Sú však aj také, ktoré stimulujú napríklad Coaxil, Aurorix, alebo Brintellix. Požiadaj doktora, nech ti zmení medikáciu, uvidíš, že obživneš...

Anonym001

Ahoj :) priatelia su vacsinou dobrym liekom. Su dolezitou sucastou nasho zivota. No nie kazdy ma to stastie a ma ich :) Rozmyslala si uz o sporte? Hlavne ak je nejaky klub a tam je najlepsie miesto na hladanie priatelov ...Nechala som sa uniest..zabudla som na tvoju socialnu fobiu. Ale musis tam ist s tym ze to zvladnes. Vsetko je len o nasej mysli. Este nedavno som si myslela ze mam socialnu fobiu a zacalo sa to na mne aj preukazovat. A to len preto ze som si to myslela! V skutocnosti ten problem nemam....
a verim tebe ze to zvladnes. Musis si verit a musis sa prekonat. Nehovori sa to lahko ja viem, ale necinnostou nic nezlepsis..

sims10

A co je dolezite ! Ochvilu mam komision. Skusky a neviem sa rozhybat:-( a ked sa aj rozhybem tak zistim ze mi fakt ten mozog nejak haprujev:-( bojim sa velmi co mam stym robit?