Ako mam byt iná?

Príspevok v téme: Ako mam byt iná?
Sim20

Ahojte .potrebujem radu lebo uz ani neviem ale asi som pripecena :) mam priateľa Lubi ma vravi sme spolu 3 rok ,poslednú dobu mam tendenciu ho ovládať ,začínam hadky hrešim po ňom ze ma podvádza,lebo na začiatku vzťahu som na nieco prišla ale on vravi ze este sme my spolu neboli ....a ja mam odvtedy akýsi blok ze kde pôjde bude ocumovat a koketovat....ked nieje po mojom tak sa chcem hádať za kazdu cenu aj ked viem ze to je normalne ak ja som napr.v praci tak on ide na kupko s chlapcami ale napr.ide mi na nervy ze doma mi nic nepomôže ,proste ja ked robim on si zbali svestky a ide k vode .a ja vecer pridem z prace a neviem co skôr ,a ked ja mam voľno stale sa ku mne nasackuje ,čiže tym pádom v rámci môjho voľna sme spolu,co ak by som aj ja mu povedala ze mam voľno tak ja si idem sama k vode lebo ty tiež chodis ,on mi potom vravi ze co on ma robiť ked ja som v sobotu v praci ?tak mu odpoviem ,ze popratat doma ,pomôcť v záhrade pokosit,proste kto bývate v dome viete o com to je ....poraďte

_meno

Ahoj Sim20

Mozno by si bola rada keby ti dal niekto za pravdu:

Ja ti ponukam viac : zmen svoju pravdu !

Prides domov, chces aby bolo cisto - upratujes. A potom pride priatel a ide na kupko a ty sa zacnes do neho obuvat?????

Prestan upratovat ak to robis nasilu! Rob co ta bavi, chces ist na kopko chod !!!!!

Ak chces mat doma cistopoupratuj, ak chces aby ti priatel pomahaj pomahaj mu. Ak ti priatel nepomaha nepomahaj mu :D
Ak chces byt stastna raduj sa :D :D :D

(je lepsie sa vykaslat na to co nas robi nestastnymi ... ako byt otrokom svojich nuteni a potom sa este vinit atd atd atd bludny kruh nabera na intenzite).

Nepotrebujes poradit Sim20, pretoze svet je v poriadku ... povedz co ta bavi, tym si prinesies radost ! :) Veeela stastia a pekny vikend Vam prajem Sim20