Tras ruk aj celeho tela

Nicolett

Sims, iste si už počula, že Zem prechádza v tejto dobe energetickými zmenami, toto čo sa ti stalo, sa už nikdy namusí zopakovať. Záleží to len od Teba. Zmeny, ktoré som spomenula, naštartovali rôzne zmeny aj u rôznych ľudí. Ty si zrejme citlivejši. V tejto dobe sa môžu otvoriť rôzne strachy, ktoré sú hlboko v nás. Ty si silny a je veľmi dôležité aby si si to uvedomil, ak budeš podliehať nezmyselnému strachu celeho Ťa to pohltí. Skutočne o nič vážne nejde. Môžeš mi veriť a upokojiť sa. Píšem tu o veciach, ktorím dobre rozumiem. Sme tým čím chceme byť, alebo v čo veríme, že sme. Nemáš dôvod na paniku, len preto, že tomu čo si zažil zatiaľ nerozumieš. Ja ti radím, ak máš vsťah k cvičeniu, vymeň posilku za jogu. Skús falung dafa, alebo iné energetické cvičenie. Bolo by fakt dobré, keby si skúsil nie len relaxovať, ale skús meditovať. Tak sa naučíš ovládať vlastné emócie a aj strachy. Všetko je to len v Tvojej hlave. Tak sa zhlboka nadýchni a pri výdychu si opakuj afirmáciu VŠETKO JE V PORIADKU. Prajem Ti veľa krásny slnečných dní. Budúcnosť môžeš ovplyvniť. Máš tu schopnosť, len si to musíš otvorene priznať.

Kaila656

Sims10 a už si sa s tým zmienil lekárovy, ktorý ti tie antidepresíva predpísal? Asi nie však. no tak sa spýtaj a poraď sa s ním, že aké to má vedľajšie účinky a či nie sú na tvoj organizmus príliš silné. Tie triašky môžeš mať s tých antidepresív. Vôbec nejde o to, že ich berieš už mesiac, doteraz to tvoje telo znášalo, no teraz sa to vyplavilo na povrch. Samozrejme to môže spôsobovať aj niečo iné než tie antidepresíva, ale radšej sa poraď so svojím lekárom.