Suché a odpálené vlasy

Príspevok v téme: Suché a odpálené vlasy
Lukina

Dobrý deň,mávala som čierne vlasy ,ale jedného dňa ma to omrzelo a chcela som byť blondína, za každú cenu. Najprv som začala praním vlasov a následným farbením ,2 krát.. O mesiac som šla na melír , ktorý bol žltý a tak som si na to dala stredne hnedú farbu,ale vlasy na tom boli ešte dobré, boli stále zdravé ,lesklé a neštiepili sa .. O mesiac som si dala na vlasy peroxid a následne na to ryšavú farbu .. O mesiac len ryšavú farbu .Mala som to celkom fajn , trochu suché ,ale to sa dalo čakať... O mesiac som zase nebola spokojná a tak som išla ku kaderníčke ,čo bola obrovská chyba...Urobila mi hustý melír po celej hlave ,ale veľmi jej to nevyšlo a odpálila mi vlasy. Prišla som domov a nemohla som ich rozčesať , odpadávali mi malé spálené vlásky a ešte k tomu som to mala aj žlté ,ale nemohla som si to nafarbiť. O 3 týždne som si na to dala color mask 1010 čo je svetlá perlová blond no zase to je žlté a ani mi to nepasuje....Vlasy sú úplne suché, odpadávajú mi konce ,aj keď som si ich ostrihala .... Poraďte mi čo si mám na vlasy dať aby sa mi opäť zregenerovali a aby boli lesklé a hlavne nie suché...A či si môžem na to dať nejakú hnedú farbu,alebo nie ... Veľmi pekne ďakujem :)