Nedari sa mi najst priatelku

Príspevok v téme: Nedari sa mi najst priatelku
majo84

Uz dlhsie ma trapi, ze sa mi nedari najst priatelku. Mam 27 rokov, za sebou niekolko rocny vztah po ktorom som sa dlhsie vyrovnaval s rozchodom, prehodnocoval priority zivotne aj co sa dalsieho vztahu tyka. Od rozchodu presla uz dost dlha doba, uzatvoril som to, vyrovnal som sa s tym a viem ze som pripraveny ist dalej. Ale bez uspechu. Netlacim ani na pilu, nechcem nic hotove z vecera do rana, kazdej prilezitosti som dal cas a premyslel si ci je to to co hladam. Odvsadial pocuvam ako dobre vyzeram, ze ja isto viem spravit na baby dojem, ale moj zivot je presny opak. Viem vela o vztahu ale nic o tom ako sa do neho dostat. S pociatku som mal dost vysoke naroky ale potom som si uvedomil, ze nezalezi na vzdelani, farbe oci, vyske, rodine, ze dolezitejsie pre vztah su uplne ine veci a prehodnotil som aj naroky. Musim povedat ze som sa zameral na par klucovych veci ako vernost, humor, otvorenost a samozrejme sa mi musi pacit...Jednoducho, hladam si seberovne, v tom som si isty. Aj tak mam pocit ze ma chcu len take "divne" zeny. Zeny ktore sa mi pacia a vyhovuju mi povahovo ma nechcu. Je to takto uz dlho, kamosom nerobi problem najst si dobru babu hoci mesiac po rozchode, a ja sa citim uz ako zacarovany. Pritom to skusam stale, nezufam, aj na internete, aj do spolocnosti chodim, aj sa prihovorim len tak ked sa mi zapaci nejaka slecna, snazim sa o kontakt, som vzdy pozitivne naladeny, mam rad humor. Aj tak je to cele zle. Uz mam niekedy zo seba pocit ze musim zostat sam.

marisol95

je to ťažké dnes :( bože,mladí pekní ľudia a sami,alebo v nefungujúcich vzťahoch,ako zase ja,šlak to traf!dobrí muži majú zlé baby a opačne,s tým asi nikto nič neurobí,

beacon

kym si mlady si skor najdes.s vyssim vekom je to tazke.a milujeme to co sa nam paci preto vzhlad je dolezitejsi ako humor.kazdy si vybera to co vnima ako jemu ociam pekne.preto oci a vobec vzhlad je velmi dolezity ci si to prizname ci nie.Ostan nadalej otvoreny a bud iniciativny vzdy proste pokusaj sa nemas co stratit.

majo84

Nina, viem o tom ze to je takto so mna citit lebo mi to fakt chyba. Ja som tak aj posobil na tie baby, ale po istom case som si povedal ze nebudem nic riesit, nemat ocakavania a iba sa bavit a zoznamovat. Citil som rozdiel v tom ze som bol uvolnenejsi, ale vysledok ten isty. Tiez ked som mal pocit ze som si sadol s niektorou babou a skusal nadviazat dalsi kontakt, stretnut sa s nou viac krat, tak to neslo.

A poviem este jednu skusenost, ze ked som sa snazil tie stretnutia brat nezavazne, ze mi ta baba fakt sedela, rozumeli sme si a stretaval som sa s nou preto aby som ju blizsie spoznal tak som bol za kamarata a nakoniec to stopla ona.

Tieto veci okolo vztahov mi pridu ako najtazsia vec na svete pre mna, dokazem sa vyznat v technickych a ekonomickych zalezitostiach, ale tieto predvztahove hmly su pre mna spanielska dedina. Raz plati jedno, potom zas nie.

cuketka

Nezufas? Ani trochu? ;) Podla mna na zufani nie je nic zle, je to prirodzene, ked sa clovek citi a je sam. Ak by si chcel na sebe nieco menit, zmen to! Ak si so sebou spokojny, stale mozes rast. To, ci si priatelku najdes alebo nie, nevie nikto. Ved si stale n ceste za objavovanim. Skus v ludoch nachadzat namiesto hladania. Vela stastia :)

Nina555

Caute ľudkovia, tiež som na tom podobne ako autor článku ale tiež to mam s mužmi kedže som žena :)
mililli to akoze si sa stretávala iba ako kamoska a az potom si zistila ze by si chcela nieco viac? Trochu blbost, taká vec moze fungovať iba v ojedinelých prípadoch aby si po čase spoznávania zistila ze chceš nieco viac, každý jeden vzťah sa vyvíja inak lebo ľudia su rôzni a tym pádom aj vzťahy su rôzne, ja tiež netlačím na pílu ale po prvom druhom stretnutí viem ci by som s dotyčným chcela nieco alebo nič, proste musí preskočiť ta "povestná iskra" chémia pride hneď, po dlhom stretávaní kamarátskom to nikdy neprišlo... Takze nemyslím si ze autor článku tlači na pílu, mozno len v hlave to stale rieši a rieši ako ja lebo niekedy ta samota pekne lezie krkom a dvojke sa vela veci robia oveľa ľahšie. Ja si skor myslím ze fakt nemyslieť na to ze konečne niekoho stretnúť. A ked stretneš tak ked nič z toho kašlať otriasť sa a ist dalej hl. nezúfat to je najdôležitejšie. Ja tiež ked som išla niekde na nejaku akciu alebo niekde do veľkej spoločnosti, tak som si v duchu vravela no vela ludi, vela mladých ľudí mozno niekoho stretnem atd. a nikdy sa nič take nestalo, a zas ked som išla na nejaku party ci akciu napr. koli hudbe zabaviť sa a ani ma nenapadlo ze co ked niekoho stretnem ani by ma to nenapadlo a prave vtedy som sa vždy zoznámila s niekym zaujímavým uplne náhodne. Podľa mna jednoducho vypustiť z hlavy a zoznamy na nete su blbost blbost blbost nikdy z toho nič nebude, je to neprirodzene zoznámenie sa za účelom "hľadám niekoho" treba si uvedomiť svoju hodnotu a povedat si som najlepši a ten kto ma bude mat za partnera tak bude ten najšťastnejší človek na svete, a ten kto nechce ma smolu!!

mililli

A este nieco. Aj ked pises ze netlacis na pilu, ale je citit ze to velmi chces a trapi ta to ze nikoho nemas. A myslim ze je to citit, ze sa zoznamujes s tym ze velmi by si chcel priatelku. Ja tiez nemam nikoho, ale ked mi napise napriklad na azetku niekto s tym, ze ci mam frajera, alebo ci by som sa nestretla, okamzite stracam zaujem. A citit tieto veci aj v zivom zoznamovani podla mna. Ked sa bavis nezavazne, alebo pises nezavazne o vselicom, skor vtedy je pravdepodobnejsie ze nieco z toho bude, vzdy ma zaujali chalani ktorych som najskor spoznala normalnym sposobom a az potom som zacala premyslat ci by som s nim chcela nieco viac. A nie taki, ktori sa somnou zoznamovali s tym, ze boli zufali z toho ze nikoho nemaju. To je hrozne citit a skor to odradza. Teda aspon mna.

mililli

Vitaj v klube. Ja mam presne ten isty pocit z chalanov. Ti co ma chcu, mne nevyhovuju a tych co by som chcela ja, zas nechcu mna. Nemyslim si ze som narocna, len musim citit chemiu a napriek tomu ze sa snazim zoznamovat, s nikym tu chemiu necitim aby to pokracovalo. Teraz sa snazim otriast takisto po sklamani, kedy ja som chcela a on nie. Tiez ma chytaju myslienky ze asi ostanem sama, ale asi to treba nechat tak a mozno sa nieco stane ked to necakame :)