Milostný vzťah s bratrancom...

Príspevok v téme: Milostný vzťah s bratrancom...
SummerGirl

Dobrí deň
Mám 25 rokov, som slobodná, bývam ešte u rodičov a mám vlastne celkom super život. No minulý týždeň sme mali rodinnú oslavu a stretli sme sa tam skoro celá rodina, normálne sme sa bavili. Bolo to dnuka v reštaurácii a bolo mi trochu zle od žalúdka a bola som už aj unavená, lebo som bola "na nohách" už od rána a bolo asi tak 11 hodín v noci. Tak som vyšla von na vzduch. Bol tam aj môj bratranec, no respektíve bratranec až asi z druhého kolena, ne jednoducho nie "presný" bratranec ale taký "bočný" (je mi rodina ale neviem aká, tak ho volám bratranec) No a sme sa rozprávali a zrazu to tak prišlo a pobozkali sme sa. Potom sme išli dozadu na parkovisko a v aute sme sa milovali :( ja viem je to hrozné. POtom som prišla dnu do reštiky a mame som povedala, že sa necítim dobre a odišla som domov. Bola som v úplnom šoku, že čo som to urobila. Je to predsa moja rodina, ešte aj teraz si spomínam ako ma chodieval strážiť, keď som bola dieťa, alebo ako chodieval občas po mňa do škôlky. On je odo mňa oveľa starší. Má 46 rokov :( ale vyzerá mladšie, aj keď predsa len. asi sa teraz pýtate, že či je ženatý. Ženatý nie je. Mal zopár vzťahov, ale veľmi rýchlo sa skončili ani neviem prečo. Neviem čo mám robiť, či sa s ním dalej stretávať, alebo na všetko zabudnúť, alebo čo?

Galapagos

Po pocati nemôže kedze este nieke v maternici usadene oplodnene vajco moze byt aj vypudene tym padom TT nenastava ;)

neviem11111

7.8.2015 bol piatok, ked pisala, ze minuly tyzden mali oslavu, mohli ju mat aj minuly tyzden v pondelok, cize uz len to je dost dni.

neviem11111

v prispevku je napisane, ze s to stalo "minuly tyzden", takze casu bolo dost. uz su tehotenske testy, ktore ukazuju uz par dni po pocati.

Galapagos

Cesta embrya vajcovodom do maternice trvá asi týždeň, niekoľko dní trvá jeho uhniezdenie v maternici. V tomto období sa začína tvorba hormónov bunkami budúcej placenty.
Graviditu možno zistiť citlivým tehotenským testom asi 10 dní po počatí. Veľa tehotenských testov nie je dostatočne citlivých na to, aby zachytili väčšinu tehotenstiev skôr ako týždeň po vynechaní menštruácie.

Galapagos

Pokial dobre viem od stretnutia spermie s vajickom jej oplodnenie a putovanie do maternice a usadenie sa v maternici trva 14 dni tak ako mozes vediet 2d po sexe ze si tehotna? Nemozne

Messje

Galapagos
Na test mala 5 dni a to je dost casu na to,aby sa ukazal pozitivny.Tehotenstvo ti test ukaze aj 2 dni
Po pocati.Nechapem o akom usadeni vajicka a tolko dni tu pises.Je to uplne normalne ze po 5 dnoch viem ze som tehotna.

Galapagos

A este nieco temu si zakladala 7.8.15 a 12.8.15 si pisala ze si tehotna vysvetli mi ako je to mozne ked to cele mam na mysli oplodnenie a usadenie sa v maternici trva viac nez 14 dni