Milostný vzťah s bratrancom...

Príspevok v téme: Milostný vzťah s bratrancom...
SummerGirl

Dobrí deň
Mám 25 rokov, som slobodná, bývam ešte u rodičov a mám vlastne celkom super život. No minulý týždeň sme mali rodinnú oslavu a stretli sme sa tam skoro celá rodina, normálne sme sa bavili. Bolo to dnuka v reštaurácii a bolo mi trochu zle od žalúdka a bola som už aj unavená, lebo som bola "na nohách" už od rána a bolo asi tak 11 hodín v noci. Tak som vyšla von na vzduch. Bol tam aj môj bratranec, no respektíve bratranec až asi z druhého kolena, ne jednoducho nie "presný" bratranec ale taký "bočný" (je mi rodina ale neviem aká, tak ho volám bratranec) No a sme sa rozprávali a zrazu to tak prišlo a pobozkali sme sa. Potom sme išli dozadu na parkovisko a v aute sme sa milovali :( ja viem je to hrozné. POtom som prišla dnu do reštiky a mame som povedala, že sa necítim dobre a odišla som domov. Bola som v úplnom šoku, že čo som to urobila. Je to predsa moja rodina, ešte aj teraz si spomínam ako ma chodieval strážiť, keď som bola dieťa, alebo ako chodieval občas po mňa do škôlky. On je odo mňa oveľa starší. Má 46 rokov :( ale vyzerá mladšie, aj keď predsa len. asi sa teraz pýtate, že či je ženatý. Ženatý nie je. Mal zopár vzťahov, ale veľmi rýchlo sa skončili ani neviem prečo. Neviem čo mám robiť, či sa s ním dalej stretávať, alebo na všetko zabudnúť, alebo čo?

lolinka

SummerGirl teší ma, že máš nielen zdravé dieťatko ale aj to, že jeho otec sa k tomu nakoniec postavil zodpovedne, žije s vami a má záujem starať sa o svoju novú rodinu. V rodine to už asi prehrmelo, však na všetko si raz zvyknú a budú vás brať normálne.

lolinka

Messje ale on nie je jej normálny bratranec, ale z nejakého tretieho kolena či ako, tuším ich prastarí rodičia boli súrodenci alebo jak to tam bolo už neviem presne. Tie ich gény sú už tak pomiešané s inými, že tu nejaké riziko genetických vád pre dieťa nehrozí. V niektorých kultúrach sa doteraz ženia bratranci so sesternicami, toto neuznávam, ale konkrétne tento prípad je iný.

Filip TT

SummerGirl - gratulujem k dieťatku. Dík že si sa ozvala. Aj som myslel, že už je čas, keď by si mala mať bábätko. Som veľmi rád, že ste ho napriek všetkému prijali.

Pamätám si túto tému veľmi dobre, lebo kvôli nej som na toto fórum prišiel.

Messje - tie komunity, to by mohli byť napríklad panovnícke rody, napríklad Habsburgovci tí sa takmer zásadne brali bratranci a sesternice.

Ale aj teraz to nie je úplne nezvyklé: www.modrykonik.sk

V tejto téme sú však príbuzní z druhého kolena.

Messje

Tak podme zastavat aj pedofiliu a zoofiliu... su to chori ľudia ale ich sposobom prejav lasky.Pre nich normálny.Clovek rozumny by mal mat zabrany.Tak ako ked by sa mi pacil kamaratkyn alebo sestrin manzel,rozum by mi nedovolil.A tam nie je krv.
Tu lidia odsudzuju ine veci,skor pochopitelnejsie a...tebe tu podla vsetkeho fandia.
Ale to je uz o kazdom inak pochopeni.
V kazdom pripade hlavne vela zdravia dieťatku.

SummerGirl

Messje ja ťa chápem... zvykla som si :/ neviem, či si si prečítala celú tému ale téma sa ani tak nezhoduje so zavádzajúcim názvom (mala som tému nazvať inak) lebo to sa stalo iba raz, nespávala som s ním a nijak sa nezastávam incestu ani ničoho podobného ale toto incest už nebol. Sme vzdialená rodina a stalo sa aj mňa to mrzí a hanbím sa za to ale čo sa stalo sa už neodstane...

Messje

No ja mam pochopenie pre naozaj vela veci ale...toto je choré.
Toto robia len urcite komunity alebo zvierata.Zvierata to nechapu a tie komunity su zaostale.Neviem kam by som zaradila vas dvoch.
Prepac,ale musela som to napísať.

SummerGirl

Ahojte, viem, že táto téma je už stará, ale sľúbila som že sem napíšem ako som dopadla. Takže pred mesiacom som porodila zdravého synčeka. Chvala Bohu nema žiadne zdra. problémy, ktorých som sa bála, vzhľadom na "spoločnú krv" rodičov. Samozrejme nie je to ako normálny pár, ktorému sa narodí bábätko ale každý sa na nás inak pozerá ale dá sa to prežiť. Jeho rodičia boli zhrození a tak isto aj moji. Odišli sme bývať do jeho bytu v ktorom do teraz nebýval a zatiaľ celkom spokojne nažívame. TAkže len toľko som chcela a ďakujem všetkých, ktorý ma tu v tejto téme podporovali :))