Neprirodzene malé prsia

Príspevok v téme: Neprirodzene malé prsia
Aleho

Dobry den. Chcela by som sa n vas obratit s mojim problemom. Mam 16 rokov a nemam este ani A-cka pred 2-3 rokmi mi zistili poruchu stitnej zlazy cize vyvijat som sa zacala az ked ostatne deti v mojom okoli uz boli v plnom prude. Som vysoka 179 cm mam 54kg a mam asi iba AA. Podprsenku ani nenosim lebo mi len vadi a ani ju nepotrebujem . Je mi to neprijemne sa pozerat na o 3 roky mladsie deti , ktore maju pomaly B-cka a ja som ako pristavacia draha. Mam problem aj v obchodoch . V damskom oddeleny su vzdy veci stavane na zeny so spravnymi mierami cize mam dost problem si nieco vybrat. A o tom co si o mne myslia teenagersky chlapci uz radsej nehovorim. Neviet ci by som to nemala uz zacat riesit , lebo to nie je normalne podla mna v mojom veku. Aky mate na to nazor?

adr1a

Prsia neries. Moja svagrina nemala ziadne prsia a po narodeni dietata jej narastli. Po dvoch detoch by som povedala ze ma z 0 uz ale B

Frederiko

o kozy sa neboj, o tie ide len nejakemu percentu chlapov, skor sa zameraj na tu stitnu zlazu aby si nemala ine problemy