Som nymfomanka? Alebo cvok?

Príspevok v téme: Som nymfomanka? Alebo cvok?
wannassu

S priatelom, ktoreho som velmi milovala, sme sa rozisli pred rokom. Bol to velmi tazky rozchod a ja som odvtedy nikoho nemala, pretoze moj byvaly bol laskou mojho zivota.
Nemozem si zacat vztah s niekym inym, pretoze svoj "objav" podvedome stale porovnavam so svojim ex a stale sa prichytim, ze na novom "objekte" hladam nieco, co by mi ho pripominalo.
Najprv mi sex vobec nechybal, skor moj byvaly ako clovek, ako celok.
Zlom nastal az ked som sa ucila na maturity, teda asi dva tyzdne dozadu. Bola uz hlboka noc a ja som sa ucila len pri svetle nocnej lampy, ked som to zrazu pocitila - strasnu chut siahnut si tam dole a vynahradit si cele tie mesiace smutku.
Musim sa priznat, ze predtym sa mi zdala hrubo zivocisna a zvratena len predstava, ze si niekto sam robi dobre.
Preto som sa najprv zlakla, ale skusila som to. Bolo to.... Uzasne. Dosiahla som hned niekolko orgazmov - ten krasny pocit som predtym vobec nepoznala, s mojim ex som nikdy naozajstny orgazmus asi ani neprezila. Ale tymto cinom som klesla sama pred sebou, vo svojich ociach.
Odvtedy chut na sex prichadza stale a je este vacsia ako ta predtym, v tu noc. Nedokazem ju ovladat, ani potlacit ani nic.
Som 24 hodin denne nie vlhka, ale mokra, ustavicne nadrzana, dokonca som zacala pozerat "pecka" a neviem sa zbavit toho strasneho pocitu,ze som totalne ina ako predtym.
Ustavicne musim mysliet na sex a trapi ma tuzba stale po novom a novom orgazme. To, co som kedysi povazovala za cudne a chore sa stalo realitou. Najhorsie je, ze o tom nemozem s nikym porozpravat, bojim sa, ze by to nikto nepochopil.
Priatela stale hrozne milujem, mozno este viac ako predtym a nedokazem nanho zabudnut.
Som v podstate nestastna, prekonat tuto krizu mi pomaha len ta posadnutost orgazmom, ktory si viem navodit uz za kratucku chvilu.
Zaujimave je, ze keby stal predo mnou nejaky nahy cudzi chlap, nebola by som schopna ani bozkavat sa s nim, nieto este milovat, pretoze ja to bez lasky proste nedokazem:(
Prosim, ak sa tu najde cloviecik, co ma podobne skusenosti ako ja, nech napise. Prosim, pomozte mi niekto, ja uz nechcem mysliet na sex.. Je to hrozny pocit byt neustale mokra a silne tuzit po sexe, ktory nedokazem mat s nikym inym, len so svojim expriatelom.
Pomozte mi niekto, bojim sa, ze som sa naozaj zblaznila..

wannassu

apolon, mam 18, o mesiac 19 rokov. Ja viem, ze to neni v poriadku, citim, ze je to viac nez cudne.
Pochopil si ma presne. Ano, vsetko je tak, ako si napisal. Milujem... Prizrak:{
Viem aj to, ze by som sa z toho mala cim skor dostat, ze existuje vela inych chalanov, ale co mam robit, ked to proste neviem?
Svojho ex sa snazim mat rada ako kamarata, koniec koncov, dohodli sme sa, ze ostaneme kamaratmi, takze nie zeby som ho neznasala, to nie... Nechcem aby sa citil tak sam ako ja, tak som tu prenho dalej, hoci ma to ubija a je to velmi tazke.
Som skor sklamana, ze mu nechybam, ze mu nechyba laska, ani ziaden cit, ze je citovo velmi plytky.
Ako clovek je velmi chladny:( niekedy mam pocit, ze sa rozpravam s robotom.
Nechcem, aby bol v zivote nestastny, aby trpel tak ako ja teraz, to neprajem nikomu. Zialbohu, ta jeho povaha ho tlaci do nestastia a ja sa mozem akurat tak prizerat:(
Ale som rada, ze ma aspon to nutkanie preslo. Netusim, ci je to uz definitivne, dufam ze ano,ze to neni len nateraz. aj ked smutok ostava dalej...

apolon

wannassu, ked som vecer zaspaval, tak mi to dokvaplo. Pises, ze si sa ucila na maturity, takze mozes mat tak 19-20 rokov. Tym je moja otazka zodpovedana. :)

apolon

A este pre zaujimavost, aby som si vedel urobit obraz, komu vlastne radim a ako by som mal. Kolko mas rokov, wannassu? Aby som bol fer, tak ja mam 28. :)

apolon

Teraz som si znovu precital Tvoj pribeh, aby som si zosumarizoval, ci som Ti vobec poradil dobre. To co som Ti napisal, to si pozri, ci Ti to sadne. Dalej pozeram, ze Ty vlastne masturbaciou ventilujes nejaky tlak v sebe. To je dobre, pokial Ti to pomaha, inak by si uz davno zcvokla. Takze ak mas taku obrovsku chut si to urobit, tak popravde ani nemas inu moznost, inak by si musela zle dopadnut. Rozumiem, ze Ta zaraza "objem", "zivocisnost" toho, ze to stale chces a nemas dost. Nehanbi sa, mas na to pravo, ale je to fakt cudne, to priznavam. Zda sa mi, ze je toho pudu po sexe v Tebe az privela. Urcite to o niecom svedci, ale ja nie som psycholog ani doktor.

Zhrnutie: Pozoruj to, lebo to nie je uplne v poriadku. Na druhej strane, ked uz nemozes vydrzat, tak urcite sa potrebujes nejako vybit a ked Ti to pomaha, tak je to prijatelne riesenie v Tvojej aktualnej situacii. Neobvinuj sa pre to.

apolon

wannassu, to je fakt blbe. Zhrnme si to. Milijes toho chalana takeho, aky bol pred tym, ale teraz sa uz k nemu nemozes vratit, lebo jeho terajsie ja v podstate neznasas, ako som pochopil. Nevies mysliet na ineho, lebo stale lubis nejaky ideal toho, ktoreho si pamatas. S nikym inym si ani len nevies predstavit sex, ale ani s tym chalanom teraz, jedine aky sex si vies predstavit a na aky mas chut je s tym, kto uz vlastne neexistuje. To si fakt v pytli (prepac, nesnazim sa Ta zdeptat).

Takze suhlasim vo velkej miere s anulienkou, musis ho nejako dostat z hlavy, lebo inak Ti nepride ziadny novy vztah, z ktoreho by si mohla mat osoh a radost. Co bolo bolo, uchovaj si tie pekne spomienky, ale je na case pohnut sa dalej. Pust ho z hlavy, ked jeho terajsiu osobnost nevies vystat. Nema to vyznam. To by bolo na dlhsiu debatu a neda sa Ti len tak jednoznacne poradit. Dopraj si este chvilu cas na odputanie sa od toho, ze milujes prizrak, ktory nikdy nedohonis alebo neuchopis a ked by si si nevedela rady, tak mozno naozaj budes potrebovat aj pomoc psychologa. Toto je uz zalezitost psychiky. Mozes z toho kludne aj zcvoknut. Toto Ta moze strasne dlho drtit, ale kolko naozaj vydrzis? Raz Ti z toho moze preskocit, ked sa budes takto stale trapit. Myslim tym, ze milujes niekoho tak sialene, ale vies, ze ho nemozes mat. Ak by si mi chcela napisat na mail, tak mozes, neviem, ci mas chut vylievat si tu srdce pred vsetkymi, ale ak Ti to nevadi, tak sem pis aj dalej.

Dufam, ze som Ti (ako aj ostatni) aspon trochu pomohol.

arriela

na tom,ze si to robis sama,neni nic zle ani nenormalne..skor by som povedala,ze zdrave,prijemne a raz sa to to mozno zide

deniiiiiska

wannasuu awoj ja mam 19 a tiez je to to iste ako ty presne ten isty problem len narozdiel od toho ze ja som sa snim nerozisla ale on chodi do zahranicia pracovat na dlhsie casy aj ja chodim zanim ale ajtak je to onicom dost ale milujem ho tak velmi a nedokazala bysom si predstavit s inym sex alebo nieco ine ale fakt ani ja to uz neviem vydrzat neviem co robit.....

anulienka

Mala by si prestať snívať, ten starý chalan sa už nevráti. Stačí len poriadne otvoriť oči, poobzerať sa okolo seba a určite sa nájde niekto iný. A hlavne, mala by si prestať vidieť len tie dobré vlastnosti, ktoré mal. Spomeň si aj na tie horšie, určite ich bolo dosť :-) A neporovnávaj!!!

wannassu

apolon, ja sa k nemu nemozem vratit. Nema sice priatelku, ale ja by som si s nim uz nemala co povedat - je pre mna cudzi, neexistuje, mozno to bude zniet morbidne, ale clovek, ktoreho som poznala, akoby umrel.
Chyba mi ten chalan, ktoreho som spoznala, nie to, co z neho ostalo. strasne to boli... ale nechcem ho naspat :(

apolon

Neboj sa, ze mas stale na to chut. Aj ja som maval take obdobia, teraz mam nejaky utlm a som za to celkom rad. Uzi si aj toto obdobie, mozno sa vyburis a potom bude fajn. Hlavne sa neobvinuj, to nie je spravna cesta. Mozes sa pokusat to kontrolovat do urcitej miery, mozes skusat vydrzat bez toho aby si si to robila sama co najdlhsie, ale ked to na Teba pride, tak co, si len clovek.

Skor by ma zaujimalo, ci ten Tvoj byvaly ma teraz nejaky vztah. Lebo ak nie, tak by si sa, podla mna, mala snazit k nemu vratit, ked ho tak zufalo milujes. Ani si to neviem poriadne predstavit, lebo ja som tak velmi dlhu dobu ziadnu zenu nemiloval po rozchode. Viem ake je to byt zamilovany, ale to, co opisujes, musi byt na zblaznenie, ked milujes niekoho, s kym nemozes byt.