Kozmetika pre bábätká

Healthy818

Skúšala si aj prípravky z tej weledy, to je tiež prírodná kozmetika, ja mám doma niečo a som zatiaľ spokojná a rozmýšľam, že by som nabudúce objednala aj čosi viac :)

Sydne_y

ja už som vyskúšala rôzne kozmetické prípravky a najlepšie sú tie bylinkové, kde nie je pridaná chémia, skús sa opýtať v lekárni alebo na internete, je toho veľa.

Laura.ma

Veľa ľudí používa olivový olej aj na vlasy, tieto oleje sú lepšie než mnoho prípravkov, ale zase také bylinkové prípravky mi prídu rovnako kvalitne a neostávajú po nich telo a vlasy olejovej vône

zuzi74

Bibin.a, ved ja prave preto pouzivam na telo aj tvar len za studena lisovany olej, na ruky bambucke maslo a je to. Sprchujem sa sprchovacim olejom, cize nic co peni na seba nedavam, nevysusujem pokozku. Cim menej, tym lepsie a za par penazi. To iste plati aj pri detoch.

pe84

Pre bábatko netreba veľa kozmetiky, stačí preň nejaký olejček na telíčko, ak má zozačiatku suchšiu pokožku, napr. aviril, a dobrý krémik na ritošku proti zapareninám - odporúčam Bepanthen Extra, lebo má kvalitné zloženie, vhodné od narodenia a prispôsobené pokožke bábatiek, ktorá ešte nemá vyvinutú ochrannú vrstvu, tak ju Bepanthen vlastne nahradí :) a úžasne chráni zadoček v plienočke :) inak stačí na všetko čistá vodička a ešte krémik na tváričku letný a zimný...

Bibin.a

tak sprchová emulzia z weledy je myslím kvalitná na toľko, že nemusíš používať žiadne krémy, čítala som, že tie rastlinky čo používajú si sami pestujú. tie krémy z obchodov majú presne taký efekt aby si bola prinútená pokožku natierať častejšie a častejšie, to isé som čítala aj o vlasoch, že niekedy sa vlasy môžu dostať až do takého štádia, že pomaly ani šampón nepotrebuješ...

zuzi74

Bibin.a, ak sa dieta alebo dospely clovek nechce dopracovat prave k tomu ekzemu a inym koznym problemom, tak by mal pouzivat kozmetiku co najsetrnejsiu k pokozke. Ono to zas tak drahy spas nie je. Staci pouzivat aj obycajny kvalitny olej pre deti a pritom neutracat majland za kremy, ktore pokozku vysusuju.

Bibin.a

Nad takou kozmetikou by som rozmýšľala iba pokiaľ máte v rodine nejaké kožné problémy, ekzémy alebo tak, inak netreba zbytočne utrácať nad extra BIO prírodnou kozmetikou.

Healthy818

Ďakujem Vám za tipy, určite sa na to pozriem, kamarátka mi spomínala tiež tú weleda kozmetiku, že ju používala, keď bol syn menší...