Belara antikoncepcia

Príspevok v téme: Belara antikoncepcia
Lenna

ahojte chcem sa vas spytat ak ste uzivali belaru ci ste mali niekedy vedlajsie ucinky..ja ju uzivam od januara a najskor som si nevsimla ziadne ale teraz posledny mesiac mavam bolesti brucha pocit na zvracanie depresie->vzdy som bola stastny clovek nikdy s mi nestalo ze by zrazu na mna prisla nalada a strach ..taktiez casto sa mi menia nalady som precitlivena a dokaze ma nahnevat asi hocico a posledne dni este mam aj poruchy zraku ..je mozne aby vedlajsie ucinky prisli aj po tych 6-7 mesiacoch? je mi strasne luto ked sa nemilo spravam k priatelovi lebo ho milujem ale ja tie nalady ovplyvnit neviem aj ked sa snazim:(

Lenuska205

Ahojte baby, chcem sa spýtať či by ste nemali záujem o antikoncepciu Belara, nakoľko mám celý nový balíček (3 mesačná HAK) a už mi ju netreba. Ďakujem

Lizabeth

Ja ju beriem už dva roky a nikdy som nič takéto nezaznamenala. Fúúha ... na tvojom mieste by som šla asi ku gynekológovi sa popýtať, a nech mi ju zmení... možno vysadiť pomôže. Je dosť možné že je to z nej, neberieš ju tak dlho. :)