Tlak na hrudi

gulkaaa3

ahojte aj ja mám tento problém s tlakom na hrudi bola som u lekára srdce aj štítnu žlazu mám ok pred týždňom ma seklo v krčnej chrbtici a tlak sa vrátil tak si myslím, že je to od chrbtice aj dokltorka sa ma na to pýtala či ma nebolí chrbát ale vôbec ma to nenapadlo. budúci týždeň sa k nej chystám tak uvidím čo povie.

evina

ja mavam tiez extrasystoly pri strese, ale namam na to lieky, niekedy aj premyslam o tom ci by som na to nieco nemala uzivat, neviem, niekedy ked mam ten tlak na hrudi prejde mi to aj na zaludok

ethel

ja mávam extrasystoly,ale problém s dychom som pri tom nemala,len nepríjemný pocit..boli vraj vyvolané stresom,tak sa nestresujem

janka

Taktiež odporúčam EKG. Niečo pdobné som pred pár rokmi mala.tiež sa mi zle dýchalo,pichalo ma na lavej strane hrude,ale u mňa to bolo vyvolané stratou zamestnania,čiže stresom. Na EKG diagnostikovali srdcovú neurózu. Všetko prešlo,keď som sa znovu zamestnala.

ethel

na nízky tlak zvýšiť príjem tekutín....podla mňa to bude skôr z chrbtice,takže odporúčam návštevu ortopéda,kontrolné EKG...