Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

Slobodna

Ernest25 to celkom dobre zhodnotil.
Zeny po tridsiatke su uz viac-menej vyburene a hladaju v zivote aj vo vztahu skor pokoj a su ochotne asi toho viac tolerovat, resp. vedia, ze v zivote su podstatnejsie ine veci, ako tomu bolo v dvadsiatke.

Ernest25

flasavodky
by si sa divil koľko dvadsiatníčok má takéto názory. To niekedy čo počúvam baby po tridsiatke sú zhovievavejšie ako baby pred či po dvadsiatke. Dnešné mladé baby sú viac kritickejšie ako staršie.
tá dobrá
ono to máš tak, niekedy sa protiklady viac priťahujú ako rovnakoklady. Niekedy ten sebavedomí mačo potrebuje vedľa seba pokojnejšiu a rozvážnejšiu babenku. A zase uvrieskaná stíhačka potrebuje niekoho buzerovať tak si nájde tichého utiahnutého chlapa.

flasavodky

Len tak, ze zena v akom veku ma uz take negativne nazory na muzov a na svet.Vyzeralo to ze mas nieco cez tridsat. Si dost mladucka nato aby si stratila vieru v lasku aj ked...

diviak2015

ja by som tiez diskutoval o podpapucnikoch lebo podla opisu to sedi na nich. a co s nimi ? no nic. oni by sa mali spamatat lebo podpapucnikom sa clovek nerodi ale sa nim stava.
ale neviem mozno to niektorym parom vyhovuje tak ze ona general-harfia a on pod papucou a funguju ok. a mozno by im bolo dobre pri inom type zeny ale jednoducho si ti muzi neveria. si myslim ze hlavne to je achylova pata podpapucnika, neveri si.