Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
hviezda01

Zdravím.Bola som u kozmetičky dať si urobiť mihalnice.Mám hrozne červené oči a dosť ma režú,až tak,že ma z toho bolí aj hlava.Kozmetička mi povedala,že to mám z tej pásky,čo som mala pod očami,čo je dosť možné,nakolko ma to rezalo aj pri aplikácii.Viete mi niekto poradiť,ako si zmierniť bolesť a začervenanie?Samozrejme,že sa skontaktujem aj s kozmetičkou,len som chcela vedieť,či nemá niekto skusenosť a neporadil by.Ďakujem

Titi

Urcite to mas s lepidla,a neviem ci mas narok na vratenie penazi ako sa s nou dohodnes.Mohla ti najprv kvapnut lepidlo na pokozku ako zareaguje po 24 hodinach.A az tak lepit mihalnice

hviezda01

No ona mi mi povedala,že to nemám z lepidla,lebo to sa vraj lepí 2-3mm od oka..mňa to skor boli na spodoej časti oka,aj to tam mám začervenané....myslíte si,že mám nárok aj na vrátenie peňazí?..ak by mi to dávala dolu?

Titi

Zrejme mas alergiu na tonlepidlo consa pouziva na lepenie mihalnic.Okamzite navstiv kozmeticku nech ti to da dole.Oci su citlivy organ preto si ich chran a neexperimentuj.Tvoja reakcia nieje normalna mozu ti oci aj opuchnut