Sťažnosť na zamestnávateľa

Príspevok v téme: Sťažnosť na zamestnávateľa
skoroscvokla

Chcem podať sťažnosť na zamestnávateľa. Ide o to, že za celý čas čo som tam je to horšie a horšie. Prístup nadriadených je otrasný. Vedúca nevie komunikovať so zamestnancami. Majstrová trávi čas na sociálnej sieti a objednávkami oblečenia a kozmetiky, poprípade kávičkovaním a cigaretkou. Pod sebou má ešte predáčku, ktorá všetko odmaká za ňu. Máme tam sódomat, ktorý funguje ako sa mu chce. Celé leto v tých najhorších horúčavách zabezpečili vodu asi 5-krát, tesne pred skončením smeny. Nedávno nešla voda, vodu nám v ten deň nezabezpečili. Na toalety postavili sud s vodou a vedrom, že takto si máme splachovať. V celej hale sú 3 ventilátory. Museli sme si nosiť vlastné. Paragrafy nám neplatia. Deň, ktorý potrebujeme ísť k lekárovi si musíme nadrábať. Nadčas sa rieši štýlom, že od majstrovej ide papier s časom od 5:00 a 6:00 a či súhlasíme, alebo nie, na nadčas sa musí, inak sú tam rôzne vyhrážky. Je toho ešte dosť.

Chcem sa ale opýtať, keď to pošlem teraz a v práci som do konca mesiaca, či mi firma môže niečo za to urobiť.

Ďakujem.

Slobodna

No...
podmienky su to naozaj katastrofalne a dodrziavanie zakona nulove.
Taka je ale realita na Slovensku.
Staznost podat samozrejme mozes, len tazko sa to dokazuje, pretoze vscsina sa boji stazovat a bojovat za svoje prava.
Zamestnavatel si vzdy moze najst nieco, cim ti zneprijemni zivot.
Tvoja staznost po odchode uz nebude mat zmysel.
Rozhodnutie je na tebe.
Prace je nedostatok, stat sa stara len o znizovanie statistik nezam., o pracovne podmienky zam. minimalne. Ludia stiahnu usi a pracuju ako otroci.