Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
Chalapenos21

Dobrý deň,
chcel by som poradiť. Nejde o to či si mám/nemám dať tetovanie, riziko a podobne. Ak mi chcete kecať že si nemám dávať lebo blablabla to nechcem ďakujem vopred.
Chcem sa opýtať, som typ človeka ktorému sa všetci vyspovedajú, silne empatický typ, ktorý sa vie vcítiť, vie porozumieť a poradiť. Dobrák od kosti to hej. No chcel by som toto premietnuť v podobe tetovania... no chcel by som niečo originálne, nápad za milión. Čo symbolizuje takúto osobu, mňa napadla bútľavá vŕba ako symbol niečoho čo je smutné, pozná veľa príbehov a starostí, no chcel by som počuť aj názor Vás, každého kto mi chce poradiť. Niečo iné čo si predstavujete pod týmto pojmom alebo touto charakteristikou prípadne prečo si práve to predstavujete.
Naozaj by som ocenil každú radu, návrh hociaký aj keď by sa možno zdal trapný alebo niečo, budem rád.

shayleen

Ja mam tiež tetovacky ale niečo smutného by som nikdy nedala a práve preto strom života. Do čítaj sa niečo O tetovani a ich významov

Chalapenos21

Ahoj sewie, takisto máš pekný názor. No pri pridaní toho stromu života alebo pod mi to príde ako nasilu rozveselenie. Vrba nemá byt iba symbol smutku, ale aj toho že sa ludia chodia vyspovedať. Je bútlavá preto všetky tajomstvá ostanú vnútri. Niečo ako stelesnenie modly alebo podobne. Pri strome života by som skôr rozmýšlal nad tematikou nejakej nádeje a podobne. Nieje to už vyjadrenie mojej osoby ale skôr tej nádeje. Ten obraz by mal charakterizovať mňa či už smutný alebo veselý, podstata by mala ostať

sewie

ahoj, butlavu vrbu by som nedavala, ta mi pride skutocne smutna, skus rozviest viac tu symboliku co chces premietnut...uz som navrhla niekolko tetovani:)
mozno kombinaciu tej vrby napr s tym stromom zivota, alebo niecim optimistickym...nemyslim si ze by si sa mal definovat len skrze problemy a pribehy inych-mozes tam dat aj nieco ine pozitivne...

Chalapenos21

Ahoj shayleen, skús tú myšlienku prosím ťa rozviesť. Ako to súvisí s tým čo chcem ja? prečo práva strom života? je to zaujímavý názor, zaujímalo by ma prečo práve to.