Dlhodobé točenie hlavy

Príspevok v téme: Dlhodobé točenie hlavy
marek539

Zdravim vas,

mam taky problem, od 1. Augusta mi zacalo sumiet v usach a zaroven sa mi aj zacalo tocit v hlave. Vsetko to zacalo jednu sobotu ked sme rezali drevo, odvtedy mam pocit ako keby sa mi zrutil svet a uz sa to nedostane do normalu... je to proste nonstop, sumi mi v usach, a najhorsie je tocenie hlavy, predmety nevidim na mieste ale kmitaju, mam pocit dezorientacie, ako keby sa mi stracal cely svet. Nikdy som nemal problemy s tocenim ani bolestami hlavy, mam 19 rokov, planujem studovat vysoku skolu no neviem si to predstavit ak sa mi nezlepsi zdravotny stav. O chvilu zacina skola, tento rok maturujem cize to budem mat tazke...budem rad za kazdy jednu radu, budem vam velmi vdacny, kontaktujte ma sem alebo na email: marek539@azet.sk

Vdaka!

adka....

Marek moj syn mal nieco podobne ,raz rano vstal a bolo mu strasne na zvracanie,sumelo mu v usiach a mal zavrat.Na neurologii po vsetkych vysetreniach mu zistili tinitus vraj si musi nato zvyknut ze ,je to na cely zivot.Dostal nejake lieky ale dolezite je to ,ze asi po mesiaci to same ustupilo a uz chvala bohu je pokoj.Tak uvidis mozno ze aj u teba je to take chvilkove ,drzim ti palce .

marek539

Zabudol som poznamenať, že už som bol n ORL, robila mi audiometriu a vsetko je z objektivneho hladiska v poriadku.. teraz som objednany k neurologovi a cakam na 8.09.... no v mladom veku ale trva to uz mesiac a stale rovnaka intenzita, tak neviem ze co si mam mysliet.