Strácam sebavedomie

malinka2143

nic si z toho nerob, ked to ma prist tak to pride, ja som mala prveho chalana ked som mala 21, a tiez postavu mam v pohode a aj vyzorovo je to vcelku k svetu. ale potom ked som sa rozisla s tym prvym tak sa zrazu zacali sypat chalani a teraz ked si mozem vyberat mi skor vadi ze ma vsetci hodnotia len podla zovnajsku. A vobec nemam pocit ze som o nieco prisla ked som predtym nemala priatela, praveze zboznujem take damske jazdy na diskotekach, s priatelom to je onicom. Tak si to uzi pokial este mozes.

bejbiiiii

minule sme s kamoskami videli cernocha a z kratasov mu vykukal penis.Az sme sa zlakli aky ho mal velky.Lepsi je maly sikovny.

evul

Martin, tvoj penis nie je az taky maly, aby si s nim nemohol v pohode uspokojit zenu. Agina ma pravdu, nechapem, naco je vam-chlapom velky penis, ked zenske hovoria nieco uplne opacne, mam pocit, ze len na to, aby ste si ich mohli porovnavat :-D 12 cm je vzdy lepsie ako 20 - zatial co v prvom pripade nie je problem ziadna poloha a pri troche snahy bude holka spokojna;), s tym druhym sa chlapa skor zlakne, ked si predstavi tu bolest...

agina

Martin....aj s malym gasparkom sa da hrat velke divadlo.Bud si isty, ze maly penis dievca viac potesi ako velky.Velky sposobuje bolest, ktora je naozaj neprijemna.