zarastanie chĺkov..

Príspevok v téme: zarastanie chĺkov..
jamka

ahojky všetci, mám jeden problém a chcem sa opýtať, či nevie nikto poradiť...už asi rok si epilujem nohy aj oblasť bikín epilátorom, ale chĺpky mi začali zarastať. Niekedy sa dokonca zapália a vznikne mi vyrážka.. Nohy už nie su ani také hladké ako bývali a ani to epilovanie nevydrží dlho - len tak 2/3 dni... nevie niekto poradiť?...ďakujem

suera

co sa tyka noh..staci hydratacne telove mlieko :D a ked to nepomoze tak uz iba ist za odbornikom..to je najjednoduhsia cesta..a nie sa trapit ;)

suera

hovori sa..ze staci ak si oholene miesto pretriete niecim cim si to vydenzifikujete a je po probleme..nic pravdy...mne to velmi nepomohlo...osobne hned po holeni si oholene miesto pretriem tenkou vrstvickou nechtikovej indulony a mam po probleme...btw. myslim si, ze zalezi aj na tom akym typom gelu sa holite, akym sposobom a tak..treba vyskusat kadeco..ale netreba zapalene vyrasky podcenovat..papa ;)

agina

Sissi na cervene fliacky po holeni je krem od Veet na zarastanie chlpkov a cervenym fliackom.Vyskusaj, budes spokojna.Stoji cca 220,-

sisi000

no to mam vsetko citat?
a inak vy ste tu rozoberali voskove pasiky veet....a tie ja nechcem a ani nic od veet-u...tak chcem strucnu odpoved na moju otazku

agina

Sissi necitala si tie reakcie pred tebou????
Pripada mi to ako v tom filme Marecku podejte mi pero, kde sa tem Plha prihlasil a spytal sa na vec, ktoru pred desiatimi minutami rozoberala cela trieda asi pol hodinu....

sisi000

ahojte ja by som rada vedela co by som mala pouzivat na podrazdenu pokozku po holeni ziletkou...koza je taka cervena pripadne su to cervene vyrazky...a aj ked sa oholim novou ziletkou vzdy mi ostanu take male chlpky neoholene...co mam robit?

s-he

pouzila som balea kondicioner mlieko a marhula z DM a len som to naniesla a hned aj oholila, a potom som sa este natrela telovym mliekom a to je vsetko.....dufam, ze to aj tebe pomoze :)

tinusska

s-he - aky si pouzila kondicioner? len si to tak vmasirovala a rovno ziletkou oholila, alebo si aj nejaky cas pockala a co si na to dala po oholeni?

lana15

ja ked sa oholim tak to nie je nikdy 100%...vzdy mi tam ostanu take mini chlpky i ked pouzijem novu ziletku....co robim zle? co by som mala pouzit?