Chlapi, je to tak?

Príspevok v téme: Chlapi, je to tak?
Petra444

Chalani, ako vnímate svoju priateľku? Je pre vás tou najkrajšou alebo si myslíte o iných ženách, že sú krajšie ako ona? Nedávno som si vypočula, že sú krajšie ženy ako ja, ale u mňa má podporu a ľúbi ma. Naozaj tak vnímate svoje priateľky? Mňa to celkom zabolelo a nemôžem na to prestať myslieť. Chápem, že nie som miss, ale starám sa o seba, cvičím, každý deň sa maľujem a starám sa o vlasy, snažím sa dobre obliekať...ale aj tak sa mu vlastne nezdám príťažlivejšia ako nejaké iné.

salapatka

Presne tak, väčšina nepochopila, pretože nevie čítať s porozumením. Krása je relatívna a hoci nie je najkrajšia žena na svete, môže byť najkrajšia pre svojho partnera. Ak niekoho milujem, je pre mňa najkrajším. Bodka.

DontWorry

Vy tu azda viaceri nechapete, co tym chcela zakladatelka povedat. Kazdy si je podla mna vedomy toho (pokial sa nejedna o narcisa), ze existuje od nas aj krajsi clovek. Ale tu ide len o ten takt a isty spôsob chovania nepovedat blizkej a milovanej osobe takuto hovadinu. Chcela by som tu pritomnu kazdu jednu slecnu vidiet ako by sa zatvarila keby jej to takto priatel ci manzel splechol do tvare. Ako by ste sa tvarili. Vsak pohodka nie? Pripadne kazdeho chlapa, ktori mam pocit su miestami viac vztahovacni na svoj ksicht ako my zeny. By ostali minimalne 24 hodin nasrati.
Cize tvoj priatel nema stipku ohladuplnosti v sebe a slusnosti.
A aj keby som s danym clovekom nechodila nikdy by som si nedovolila povedat aj keby bol skaredy jak noc, ze teda krasy vela nepobral. Niekedy treba vediet kedy prestat byt uprimny a dat si servitku pred usta. Mudrlanti.

Inak tiez som mala takeho chmula, teda uz som s nim davno nebola ale nieco na podobny sposob mi povedal. Do teraz si o nom a nie na zaklade len tej vety myslim svoje. Pritom tiez ziaden Alain Delon to nebol.

mam56

Žena: čo robíš? Manžel: nič. Žena: nič? Veď si si čítal náš sobášny list jednu hodinu. Manžel: snažil som sa len nájsť dátum expirácie.

mam56

Dvojica išla autom krajinou niekoľko kilometrov, pričom nepovedali ani jedno slovo. Predošlá diskusia viedla k hádke a ani jeden z nich nechcel stratiť svoju pozíciu. Ako prechádzali okolo ohrady, kde boli ovce, kozy a svine, manžel sa opýtal sarkasticky. Tvoji príbuzný, miláčik? Nuž, áno, prišla som k nim sobášom s tebou, drahý.
----------
Robím def. v garáži:-)

Bandolera

Pises, ze si rada, ze ta aspon niekto pochopil... Ale ved my to vsetci chapeme... Proste ten tvoj priatel nebol voci tebe taktny...
Ja som tiez zazila nieco podobne, este v puberte s prvym chalanom... Vedela som ze, urcite som neni najkrajsia, ani ma to nejak nestvalo, vedela som ze ma lubi a ze ho aj pritahujem. Raz sme tak isli ale spolu po meste, a hovorim mu ze: ,, pozri ta baba ma take iste gate ako ja!" A chalanisko na to ze:,, ale ona ma v nich krajsiu postavu"... Kks tak to ma totalne zarazilo, jak keby mi dal facku. On nechapal, ze co ma na tom mohlo urazit... Su to roky a uz som na to aj davno zabudla, pocitam, ze do tyzdna som to uz aj vypustila z hlavy... Jednoducho niektori chlapi nechapu, ze pre dobro veci, si maju radsej kusnut do jazyka :-P

Petra444

Dakujem, ze aspon niekto pochopil o co mi ide a nezacal ma urazat :) Hold, taka vec zenu (asi teda nie kazdu) zrani.A nevedela som, co si mam o tom mysliet...

mixta

Peta444 mas za priatela pekneho chum*ja. Ak by ta miloval tak by si bola pre neho ta najkrajsia len ty a ziadna ina. A uz vôbec ak by ta miloval tak ti to nepovie do oci ze existuju aj krajsie zeny ako si ty. Je to ch*maj co uz. Takých beha vela po svete.

Žužova

Sa tu navážate podaktorí do autorky /samozrejme treba si ako vždy dvihať ego a robiť sa mudrym že slobodná?:)/ ,pritom mna skôr zaraža prečo jej to vlastne ten frajer povedal ?? toto sa hovorí ? ženám radšej nie.. ozaj mu takt asi nič nehovorí :)) jasne že je milion krájších žien od nás a myslím si že autorka to velmi dobre vie..no ide tu o to že jej to vobec povedal. zbytočne rozvíril prach :)

ieughw

ano samozrejme, muzi miluju vnutornu krasu :D:D asi si jeho prva frajerka tak este nevie co ma povedat nahlas a co si nechat pre seba. niektori su tak tupi och boze...