Nenávidím svoju matku a chcem aby skapala

Príspevok v téme: Nenávidím svoju matku a chcem aby skapala
stratenaelis

Neviem co mam robit ta nenavist na zoziera. Nenavidim ju, hnusi sa mi, je mi z nej na vracanie. Je to alkoholicka, psychopatka a stetka. Svojho otca nepoznam. Nebudem menovat co vsetko som si kvoli nej a od nej vytrpela ale aspon okrajovo a spravte si prosim usudok. Opustila ma ked som bola este babatko aby sa mohla ist kurvi* za chlapmi a chlastat, po meste chodievala postana, robila bordel, bila sa s ciganmi, vela ludi ma odsudilo v zivote len kvoli tomu, ze ma posudzovali podla nej. Dokonca v skole zakazovali niektorym sa so mnou kamaratit. Zazila som peklo co sa so mnou vlecie dodnes uz 33rokov. Nepomohlo mi chodit do kostola, sla som k vestkyni, ta mi povedala ze matka ma prekliala este v bruchu a moj zivot bol, je a bude velmi tazky. Ze cudzi ludia mi ublizuju ako keby schvalne, lebo citia moju slabost a ze mi chcu este viac ublizit, co je aj pravda. Cudujem sa, ze som este neskoncila na ulici, alebo na drogach. Trpim uzkostami, dostala som panicku poruchu, snazim sa s tym bojovat, ale uz nevladzem. Za vsetko moze ona. Cely zivot zijem bez podpory, objatia bez rodicovskej lasky. Jedine co chcem je aby skapala. Aby som uz nemusela pocuvat kde zasa co vyviedla, na koho utocila s nozom, kde sa ozrala a poscala. Uz nevladzem. Je to obycajna suka. Prosim pomozte mi tu nenavist dostat prec, lebo ma za ziva zozerie. Je tu niekto s podobnym problem? Ak ano prosim ozvite sa

Slobodna

To zlo je skor v tebe. Zlo plodi len dalsie zlo. Nechci dopadnut, ako tvoja mama. Citovo prazdne osoby skoncia ako prostitutky, alkoholicky, ci narkomanky.
Chod si zaboxovat a vsetko to zlo a nenavist zo seba vytrieskaj, ale az dovtedy kym budes vladat a nebudes plakat.
Nesmies to v sebe drzat. Zlo pritahuje zlo, si ako magnet na zlo, lebo ho mas v sebe.
Poznas detstvo tvojej mami ? Co ak je to vasa rodinna karma ? Co ak aj z nej rodicia urobili to, cim je, lebo s tym nebojovala, ale nechala sa tym zvnútra zozrat, ako to robis aj ty. Si na tej istej ceste.
Dostan to zo seba von, pochop ju, odpust. Ked ju pochopis, uvidis, ze tvoja nenavist sa zmeni na lutost a nechas mamu tak, oslobodis sa a budes zit svoj vlastny zivot. Ovela lepsi a nedopustis, aby sa ti stalo to iste.

stratenaelis

Ako mozem pochopit preco sa mi to stalo? Tak rada by som vedela odpoved. Nikomu som v zivote neublizila.Na mna tiez maju sproste a ponizujuce poznamky. Kedysi by som pre to plakala, dnes vraciam rovnakou mincou. Stava sa zo mna tvrda zena bez citov, zacinam sa riadit heslom kto do teba kamenom ty donho skalou nieco sa vo mne lame a bojim sa ze az sa to zlomi uplne budem velmi zly clovek... Vestkyna mi najskor ani vestit nechcela vravela ze tolko zla este nevidela co je okolo mna, ze sa nemam ludom ani do oci pozerat, lebo vsetko zle sa snazia na mna preniest. Som z toho uplne mimo...

Slobodna

Dobre si si to usporiadala v hlavicke.
Kazdeho samozrejme mrzi, ak nema idealnu rodinu, pretoze rodina by mala byt hodnotou a nie iba slovom. Mala by predstavovat lasku, bezpecie, ochranu.

Hovori sa, ze nadol ti pomozu vsetci, ale hore nikto. Na vrchol sa musis vydriapat sama, no a tiez, ze uspech je nieco, co ti druhi nikdy neodpustia.
Ponizuju len chudaci, ktori si tak zvysuju vlastnu hodnotu, pretoze inak si ju nevedia a nedokazu zvysit.
Taki ludia sa zial nikdy nezmenia, netreba dufat a ludom, ktori ta tahaju ku dnu, sa treba vyhybat.

klobuk09

mna nemaju radi niektory ludia aj ked ja nemam takychto rodiov, som sama tak isto aj ked mam surodencov nemaju radi ako jedina z rodiny som si urobila vš mam svoje byvanie usporiadany život dari sa nam dakujem panu bohu asi preto lebo nikomu nezavidim a prajem im,surodenci a aj rodicia si so mna robia posmesky sproste poznamky a z nich len vyplyva ze mi len zavidia dokonca ponizuju ma, moj pohar uz pretiekol a uz sa prestavam aj s nimi vsetkymi aj stretavať , je mi to tiež luto ale uz som si to akosi v hlave usporiadala, dokonca niekedy si robim aj srandu ze som z detskeho domova alebo dieťa od potoka, statila som aj zmanich kamaratov po tom co sa mi zacalo darit a ziskala som dobru prácu,vobec sa nepozeram okolo seba co kto o mne hovori zijem si sama so sebou a je mi ovela lepsie naozaj lepsie bez vsetkych aspon ma nikto netrapi

Slobodna

Ta druha cast nazvu temy sa velmi zle cita. Ak niekomu prajes smrt nie si o nic lepsia, ba este horsia. Zacni zit vlastny zivot v cudzom meste, kde nik nepozna tvoju matku a ani minulost. Odpust a oslobod sa. Svojou nenavistou preklinas sama seba a otravujes svoju dusu. Nie vsetci mame idelane podmienky, startovaciu drahu v zivote, ci hniezdo, z ktoreho vyletime. Zalezi iba na nas co s tym urobime.

Mesačný princ

Tak v prvom rade by si mala odpustiť sama sebe. Pochopiť prečo sa ti to stalo, prijať to a pustiť preč. Ak to dokážeš tak sa stratí aj hnev, ktorý je v tebe.

Titi

Viem co prezivas,skus sa osamostatnit od matky zit si svoj zivot a ju nechaj samu.Ona nestoji o to aby si si koly nej nicila zdravie.Nemas priatela,alebo kamosku ku ktorej by si isla byvat?