Páčim sa mu ?

Príspevok v téme: Páčim sa mu ?
Tinka02

Ahojte, mám taký problém,páči sa mi jeden chalan, vie o tom pretože mu to povedal môj spolužiak .Píšeme si a každý deň mi pošle správu,s hociakou somrainou, napr, že ide na futbal alebo, že ide do fitka proste o hocičom,nedávno sme sa stretli v miestnom bare,keď ma uvidel nádherne sa usmieval,pekne sa mi pozdravil,nerozprávali sme sa bohužiaľ pretože obaja sme asi dosť hamblivý ale o to nejde, pozeral na mňa celý čas, dokonca som si všimla, že keď si medzi nás sadol jeden chalan, tak on na mňa aj cez to, že sme sa poriadne nedokázali vidieť, tak na mňa pokukoval jedným okom, a keď som odišla tak sa mi pozdravil asi 5 krát, a keď som prišla domov čakala ma správa, že prečo som odišla tak priskoro.Čo si myslíte ? :/ Som už zúfalá

dandaD

jasne, ze sa mu pacis a zufalstvo nie je na mieste. Vyzera to na pekny, nezny mozno trochu pomalsi /o to lepsie/ vztah.

Zufala ale este mozno v zivote budes, ked ti napriklad umrie tato, alebo teta, nebodaj stratis nenarodene dieta. Dalej uz vypisovat nebudem, nech nahodou nic neprivolam, lebo ti to nezelam.

Bude to pekne a uzivajte si to.