Pocit zbytočnosti, pocit že žijem v tieni samého seba

Príspevok v téme: Pocit zbytočnosti, pocit že žijem v tieni samého seba
tieň seba

Neviem ako začať, začiatky niesu moja silná stránka aj keď sa na nej snažím pracovať nejde mi to, takže sa vám v prvom rade pozdravím a poprajem vám krásny deň aby ste si nemysleli, že som nejaké nekultúrne hovädko :) neviem, či sa to hodí písať niekomu koho poznám, otravovať cudzích ľudí nikdy nebolo v mojom záujme a vždy som sa snažil míľovími krokami tomu vyhýbať a zo svojmi problémami bojovať sám ako udatný rytier, vždy som sa snažil pomáhať druhým ako som len mohol a spraviť to, čo som im videl na očiach...častokrát bohužiaľ som vyšiel s toho ako idiot ale to nevadí, zvykol som si, že som bol väčšinu času osamotený len s pár kamarátmi o ktorích som pred pár rokmi prišiel ako aj o svoje záľuby a snažil sa prispôsobiť jednej osobe, ktorej som venoval celé svoje srdce, celý svoj život a čas...nevravím, že tích pár rokov, čo som s ňou strávil nebolo krásnych, však som mal prvý sex, prvé to,hento a áno aj hentamto no pred pár mesiacmi sa to celé skončilo, zistil som, že som žil v klame a klamal sám seba, že to bude dobré, že ona taká neni ako vravia ostatný, proste srdce mi hovorilo niečo iné aj keď hlava koľkokrát mi vravela, že takto to fungovať dokonca života nebude ale srdce tupé, ja som sa bál samoty a kakal som nato....asi nechcete aby som tu vypisoval všetko ako čo bolo, že? tak nebudem to preháňať aj keď ja rád sa rozpisujem,píšem, deriem klávesnicu a to je jeden z mojich problémov, lebo sa neviem vyjadriť v krátkosti,vtipne ale píšem ako nejaký básnik kadejaké dlhé lítery a potom dostanem niekedy odpoveď jednym slovom,dvomi a že sakra čo nato odpísať, hmm, rozmýšlam,rozmýšlam a napíšem dačo úplne odveci ako je to niekedy vtipné sa aj ja natom zasmejem, čo z niektorích ľudia vypľujú zoseba :) ...no ale to som zas odbočil niekde mimo témy, normálne si radšej ani po sebe neprečítam lebo sa chytím za hlavu, čo za mongola to písalo a potom si uvedomím, že ja arghh :) k tomu vztahu sa teda vrátim, myslím si, že to bolo monotonne ja som vymýšlal, že poďme to,hento,hentamto a ona stále, že pôjdeme ale teraz toto a teraz toto a toto aj keď sme spolu rok žili tak sme sem tam niekde vybehli alebo čo ale väčšinou sme robili kadejaké blbosti a keď som s ňou varil a tak a chcel som vareškovú vojnu a blabla tak mala blbé reči, pokričala a potom zrazu sa ospravedlňovala ja som taký človek, že po ktorom keď sa nazjape tak sa stiahne a nevie potom sa dostať do tej nálady ako predtým len tak ľahko ako usmievať a všetko v poriadku ale som ustráchaný a teraz ako to skončilo tak ako keby som všetko stratil.... ostalo mi to len zlé... cítim sa byť trápnym,nežiadaným, nikoho okolo seba už ani nemám a najhoršie je, že keď som na sociálnych sietach, ktoré nepoužívam teda iba ten žrút času fejsbuk na obsluhu jednej stránky o hudbe, ktorá ma kedysi napĺňala ale kedysi bolo fakt kedysi teraz už ani nato chuť nemám, proste stratil som chuť na všetko čo som kedysi mal rád a neviem ju nájsť...celé dni iba márnim a premrhávam pri seriáloch,hudbe alebo teraz momentálne na pokeci, kde niekedy nájdem nejakú spriaznenú dušu s ktorou prehodím pár správ ale potom ma zastihne moja mnou zvaná \"emo deep shit\" nálada a všetko to proste padá, nemám chuť odpisovať, nemám chuť na ľudí a tak si lahnem do postele, zastriem žalúzie, schovám sa pod perynu a dovidenia vypínam hlavu, hľadám chuť do života...pýtate sa prečo nepracujem? Pracoval som rok dozadu v zahraničí a vtedy bol môj biorytmus ráno som vstal-práca-prišiel som v noci takže sprcha-večera-posteľ a takto po roku som zistil, že mám s toho vážne zdravotné problémy a tak sa vrátil na Slovensko s nich dostať...pomaly ale isto som vyliečený a je mi dlho doma, prácu už mám vybavenú a to je možnosť vrátiť sa do zahraničia hocikedy alebo na slovensku robiť pre jedného súkromníka len potrebujem si dorobiť jeden kurz, ktorí mi končí o mesiac aj pár drobných dní a mimochodom ak sa pýtate, že koľko má táto osoba, čo nemá chuť na nič,mrhá svojim časom a má pocit, že je z inej planéty tak vás nebudem trápiť a prezradím vám to ...mám 20 rokov,pomaly ale isto každou sekundou 21 a cítim sa už starý.... ‪#nohate pre starších :) ale mám pocit, že je najväčší čas niečo zmeniť pretože mám problém už aj z ľudmi a ich spoznávaním... som totiž strašne hamblivý kým sa neokukám, nemám sebavedomie, keď uvidím niekoho kto sa mi páči tak normálne sa hambím, prestávam dýchať lebo si myslím, že dýcham strašne nahlas a tak podobne :( a neviem, čo ani od vás chcem ale asi len to aby ste si to niekto prečítali a možno niekto má podobný problém a rád pokecá, ja by som nebol proti .) ...ďakujem vám a prajem pekný zvyšok dňa :)

Filip TT

Áno Away, priznávam, uťahoval som si, že si píšete toľko smailíkov, fakt ma mrzí, že sa ťa to dotklo. Vašu diskusiu mám rád, celú som ju sledoval a fandím vám.

Myslel som, že už tu nič nenapíšete, lebo si budete mailovať, tak som sa chcel vtipne rozlúčiť... :/

Stav depresie poznám dôverne, strávil som v nej asi 5 rokov, napriek tomu to považujem za jedno z mojich najlepších období, lebo som práve vtedy spoznal moju manželku a jej partiu.

Takže nevšímajte si ma, píšte si ako cítite. Good luck. :)

spirited_away

Filip TT... nie som si istá či tvoj príspevok bol myslený v dobrom alebo v zlom. Ak v dobrom tak si nezvolil najvhodnejšie slová...
Po prvé to, že sa človek nachádza v depresii neznamená že sa musí len utápať v žiali a písať o smutných veciach... Práve naopak títo ľudia musia písať o veselých veciach aby sa z tej depresie dostali a k tomu patrí aj veľa smajlíkov...
Po druhé veta: Poprajme im šťastnú cestu a nech si tu už nikdy nemusia založiť smutnú tému... mi pripadá ako keby si napísal: Konečne ste skončili, už sa tu nikdy neukazujte... Ak sa ti naša diskusia nepáči, tak ju nečítaj a nereaguj.

Filip TT

Vyzerá to tak, že v druhom kole išlo o to, kto použuje viac usmievákov a chechtákov. Nato, že ste obidvaja v pesimistickej depresii ste podali slušný výkon a vaše príspevky ste smailíkami vyzdobili ako vianočné stromčeky.

V treťom kole išlo o prechod na emilovú koumunikáciu. Tieň za zvuku fanfár zverejnil svoju adresu a Away ju prijala, takže dvojica sa nám zrejme stráca z dohľadu a mizne za obzorom všedných diskusií. Poprajme im šťastnú cestu a nech si tu už nikdy nemusia založiť smutnú tému...

Za víťaza prehlasujem obidvoch.

spirited_away

Som rada, že som sa dočkala toho mailu :D Odpíšem ti rovno tam ale asi až zajtra lebo dnes už nezvládnem napísať tú litániu :) ... Teraz rozmýšľam či napísať mail alebo či rovno napíšem knihu a pošlem ti ju poštou... no uvidíš potom :D

tieň seba

Aloha :) viem, že mi to dlhšie trvalo no bol som v nejakom takom delírium,ktoré ani sám neviem opísať čo je dosť divné a cítil sa ako spomalený film z rokov 40tich tieto posledné dva dni no dnes som vstal si predstavte a zobudil sa celkom fresh skoro ako ovocie do jogobely..tak musím sa tohto lapiť a preto som sa rozhodol, že konečne sa dokopem a splním svoj sľub síce to je s menším oneskorením no konečne prídávam ten môj sľúbený email pre prípadný kontakt,ktorý je...it's going to be.....ledžen....wait for it.... och sakra zas som sa nechal uniesť spomienkami na chýbajúce HIMYM :D tak už vás nejdem trápiť a šupnem to sem chrisdelarger@gmail.com :) Kľudne hocikto,hocikedy píšte ja rád popíšem s hocikým, či nejaké žieňa, chlap hocikto ak budem vedieť poradím/vypočujem teda prečítam kľudne som tu pre vás ako nejaké dievča na dialnici len s rozdielom, že mne platiť nemusíte :)

Pekný dník :)

tieň seba

jéééé pozrime sa kto sa nám to tu ozval a to som pomaly každou hodinou prestával dúfať, že sa ešte ozveš a zrazu sem zablúdim a čo nevidím, že kto to odpísal a to ty :) tak normálne, že som sa potešil a taký som síce súci do postele,zavrieť oči,poddať sa spánku a vstúpiť do ríše snov, kde bude všetko jednou veľkou rozprávkovou dilemou no nedá mi to a musím, teda chcem odpísať aby som náhodou cez deň nato nezabudol lebo dneska po dlhom čase ma čaká nabitý deň ale doslova nabitý, ako vstanem tak sa nezastavím až do večera ale nejaké prestávky si urobím, dúfam, teda vlastne čo trepem určite si urobím no neviem, či by som dokázal sa vymáčknuť lebo by som bol oklieštený časom a teraz sa tak idem ochrániť dáť taký prezervatív, ktorý by mal zakriť to aký som doštukaný chlapec pretože vôbec netuším čo píšem myslím ako to formulujem a všetko takže ospravedlň sa ale použil som svoju ochranu ako vidíš takže je to všetko v najvyššom poriadku, námietky sa neberú a pšššt no už by som mohol aj k veci sa vyjadriť čo? Bol by asi najvyšší čas !:)

Takže v prvom rade vôbec sa neospravedlňuj, že si odpísala až teraz ja som zato rád, že si vlastne odpísala a to je jedno či to bolo o sekudnu neskôr alebo o dva dni :) ale tak no ako sa vraví na tie dobré veci sa čaká tak som si počkal no :)...o tom optimizme, optimizmus je asi jediné, čo dokážem napísať ostatným a rozdávať takéto "múdrosti" pretože ja rád pomáham druhým ale ako sa vraví vodu kážem, víno pijem tak u mna je to tak nejako ale naopak, že víno kážem,vodu pijem pretože som v tom, čo sa mne v živote stane negatívny a iba radím ostatným nech taký niesu lebo viem, že to neni moc dobré a neni to dvakrát lichotivý pocit :) k tomu nočnému tvoru ja milujem noc, milujem tmu ale deň milujem tiež kvôli iným veciam a vlastne keď som pracoval nemal som príležitosť si užívať takto noc ako teraz, preto som sa lapil možnosti a kým sa dá tak to využijem :)

teraz neviem, či to bol kompliment, že moje vety sú dosť zrozumitelné ale som rád, že niekto vie pochopiť ten môj jazyk hatlaninčiny :)...nemaj stresy, čo som si to prečítal tak som všetkým slovám rozumel aj keď niektoré veci som si musel čítať dvakrát lebo už jedným okom spím,druhým len tak dožmurkávam a preto som si koľkokrát aj domyslel slová a potom, že "počkať,počkať to čo za somarina, to nedáva zmysel" zopakoval som si to čítanie a aha sakra tá moja fantazmagória v hlave to čo zas vymyslela a potom som si to ešte raz prečítal pekne pozorne s porozumením a áno podarilo sa mi to, nemusíš mi tlieskať :) :D

och tak to je pekný hajzlík ale však aj nanho dojde a oľutuje to, čo čítam prišiel o veľmi skvelú ženskú no božie mlyny melú pomaly ale isto, tak nejako mi to vravievala starká a vlastne všetci čiže on si to určite raz uvedomí o aký poklad prišiel :)...inač podávam ti ruku aj keď by som ti ju radšej podával v inej súvislosti pretože toto je skôr na zaplakanie ako sme dopadli no ako vidím osud má divný zmysel pre humor :) hmm niekto nám tu je zvedavý, bacha aby si nebola ako babka na trhu ale je to tak spontánne niektoré iba, že ma videli jedna mi povedala, že sa podobám na moju platonickú lásku ale to fakt sa nepodobám na milion xxx 999% ale iba asi chcela sa pochváliť, že ho pozná a povedala, že na Chrisa Motionlessa a pár dievčat mi povedalo, že na Ronnieho Radkeho ale to bolo pred rokom teraz som sa trošku zmenil no teraz po najnovšom som Benny z Asking Alexandrie (tú kapelku moc nemusel som,nemusím ale z novým spevákom Denisom sú celkom počúvatelný kedže pritvrdil a čisté vokály má takpovediac celkom na háku :D) :) nezoder klávesnicu aby si zistila kto sú títo traja chlapci .)

Tie krajiny majú nehoráznu prírodu, krása v nej ukrytá je potešenie a pohladenie na srdci a keď si predstavím, že tak krásna príroda môže byť hocikde len my ľudia taká rasa sprostučká všetko ničíme len pre naše blaho tak niekedy my je aj smutno normálne do plaču :) no šup sem s tou krajinkou kde by si chcela ísť, ja sa nebudem na teba kukať ako teliatko lebo ja som teľa, teda aspoň podľa pár ľudí aj keď dačo pravdy natom môže byť lebo ja nemám rád telacinu a tak sa mi do hlavy dostáva myšlienka, že keď ju nemám rád tak proste to je ako človek, čo nemá rád mäsko s človeka a ja nemám rád tela mäsko takže aspoň som si istý, že niesom telakanibalik !:D asi si ma nepochopila, prepáč, som vypnutý ale dúfam, že keď si to prečítaš ak si to prečítaš aspoň 5x aspoň trošku tomu pochopíš,fakt v to dúfam a na otázku, či som bol tam niekedy? Samozrejme a koľkokrát preboha, mám to tak prechodené ako nič síce len na google maps výhľad z ciest ale aj to je niečo no nie?!:D :D niesom náročný :)

Asi si si všimla ako skracujem svoje prejavy ale moja baterka dosluhuje, mal by som sa ísť nabiť do spánku tak ak som ti na nejaké veci neodpísal,neodpíšem ospravedlň ma, prepáč ale snažím sa :)

hmm každý si vybera človeka a vzor podľa niečoho čo ho na ňo oslovilo, ja som nemal prečo ťa nepochopiť, niesom zaslepený človiečik čo si myslí, že to jeho je len správne dosť mi to vadí na niektorích ľudoch ale je to ich voľba tak som ticho, kým to nepchajú do mojej dutej hlavičky :))

takže vravíš, že som úspešne prijatý na hodiny negativity a začneme vtedy keď ti dám kontakt lebo tak nenápadne si naznačila, že tu to neni moc vhodné a tak zlato si chcela ešte nenápadnejšie povedať, že asi by bolo strašne veľa negatívnych ľudí a hrozilo by riziko samovrážd tak preto radšej tak osobnejšie tieto hodiny :) chápem ťa tak vieš čo? ja si spravím nejaký e-mail, ktorí budem prevozovať ako pre teba pretože mám len jeden ale tam mám toľko spamu, že by som sa bál o to aby sa mi nestratila správa pretože reklama na to, hentam v bille majú akciu na párky, hentam je to len za úžasnú cenu 199 eur z 200 no neváhaj a nekúp to a podobne somarinky :)

to fakt sa podobáš na Ash Costello, preboha nerob mi to, však skolabujem :) to je symbol krásy pre toľko chlapov, že by som potreboval milion rúk aby som to spočítal :) zaujmavé, že nemáš sebavedomie na tom sme asi podobne a s tím zakopnutím no keď ťa kopli dúfam, že sa aspoň ospravedlnili :D krása ale neni všetko no v tejto dobe to sa nato nehladí aj dneska som išiel vlakom a len tak som rozmýślal keď som sa pozeral vôkol seba, že toľko sympatickyćh ľudí,krásnych chlapov, že keď som sa pozrel na seba normálne my tak sklesol hrebienok,sebavedomie, že som mal chuť iba doma ostať a von nevychádzať pretože som si pripadal ako úplny škarediak aj keď doma som zo sebou spokojný a všetko niekedy no ja svoje sebavedomie nemám, neviem prečo som ho stratil a ani neviem prečo som ho nemal ale sebavedomý ľudia to majú ževraj v živote lahšie,lahšie nájdu chlapa, ženu ale ja o to nestojím aby som si našiel nejakú na jednu noc, dve noci to neni môj štýl :) nechodíš moc na festivaly? no tak dakedy ťa zoberiem do batôžteku ako takého macíka aj keď nebudeš gumený prepáč ale spolu s nimi v ňom môžeš byť, čo povieš? potom ich aj spapať môžeš haha :D :D :D aj ja ich mam rád a mal som ich prednedávnom však je to chutné, čo viac si priať aj tak tohvie čo jeme v reštauráciach a kadetade čo podávajú títo aspoň vyšli s pravdou na povrch :)

arghh ja nežijem v žiadnej starej telenovele ale skôr mám pocit, že žijem v nejakej komédií, ktorá sa mení na nočnú moru a preto miestami neviem, či sa mám smiať alebo plakať a tak to striedam vtedy si pripadám celkom divne no je to naozaj ukľudňujúce, odporúčam :) a áno niesom ten drsný typ, čo nikdy nevyroní slzu, ospravedlňujem sa za sklamanie :D

zaujmavo napísane, našiel som v tom seba pretože ani ja seba nemám rád ale ostatních áno hmm len vždy my tvrdia všetci, že nemôźem niekoho mať rád, keď nemám seba ale to je podľa mna hovädina no keď niekomu sa snažím pomôcť, tiež mu toto tvrdím tak asi to mysleli v dobrom :) inač som rád, že si spokojná s tím aká si len ma mrzí, že sa nemáš rada...však ako to je, že sa nemáš rada, to treba zmeniť, treba natom popracovať ale zaujimalo by ma vlastne prečo sa nemáš rada? tam bude asi ten problém zakopaný, poďme ho vykopať :D ber to ako ponuku, že kvôli tebe zoberem do rúk lopatu :D :D :D a aby som ukojil tvoju zvedavosť, rád sa nemám a prečo? pretože je to na dlho a teraz by som to asi celé doplietol a zbytočne komplikoval, čiźe keď už budeme mať ten kontakt, ktorí dneska keď vstanem cez jednu z mojich pauz keď vypnem spravím a potom sem ti ho hodím ako správny gentleman...ozaj ďakujem že si taká milá a ohľaduplná a že mi dovolíš sa prejaviť ako tá stará škola :)

No nič baterka 0.0000.1% moje životné funkcie vypínajú, moje ruky už melú z posledného a oči sa zatvárajú nadobro takže nejdem s tím bojovať a idem spať :) ešte raz prepáč ak som neodpísal na všetko no neignoroval som :) kľudne sa opýtaj ak som dačo prehliadol znovu, však opakovanie je matka múdrosti predsa a dobre ránko prajem alebo pekný dník,večer to je jedno :)

spirited_away

Filip TT ... vďaka za zhodnotenie, tebe pre zmenu zasa ja udelím jeden bod a to za dobré konštatovanie :)

0856808 ... nie, nie som z L. Mikuláša a ani som tam nikdy nebola. Prečo? Stretávaš tam niekoho, kto by sa hodil na môj popis? Ak áno tak ja to nie som :)

tieň seba ... prepáč, že odpisujem až teraz, nebola som na nete... No nehovorím, že si optimista ale že máš aspoň o niečo optimistickejšie slová ako ja. Samozrejme nepoznám ťa osobne takže to môže klamať. Kedysi som bývala tiež taký nočný tvor ale za posledný rok som sa veľmi zmenila a teraz mi skôr prospieva denné svetlo. S tou dôverou máš pravdu, človek ju buduje aj niekoľko rokov a zničiť sa dá behom chvíle. Preto ja osobne už dôveru ani nebudujem. Nestojí to za ten pocit sklamania, ktorý príde potom.
Nemám nič mazať? Náhodou tvoje vety sú dosť zrozumiteľné. Ak by som nič nemazala, neprepisovala a pod. tak by to nepochopil nikto ani ja sama. Nedokážem zároveň písať a myslieť tak aby to bolo napísané zrozumiteľne takže úprave textu sa nevyhnem nikdy.. ani teraz aj keď je pravda, že dnes sa na to písanie akosi nemôžem sústrediť tak snáď z toho vylezie niečo čitateľné :)
Pýtal si sa či som nebola hrdá, že mi ostatné môjho priateľa závideli? Úprimne? Nie. Vieš ono to nebolo len o tom pozeraní sa. On si s nimi aj písal (aj v mojej prítomnosti) a stou poslednou, ktorá mi ho vzala sa za mojim chrbtom aj stretával. A ja sprostučká, naivná a verná až za hrob som sa nikdy po inom ani len nepozrela. Takže tak. Je to vlastne podobné ako u teba. Ak si môžem dovoliť tak trochu porovnať naše príbehy tak ty a ja by sme si mohli ruky podať, rovnako ako naše bývalé lásky... Beztak by ma zaujímalo na koho sa to tak podobáš, keď sa s tebou dokonca chceli vyfotiť. Trochu tej komerčnosti by snáď neuškodilo :))
Severské krajiny sú krásne ale ja túžim po niečom inom. U nás samozrejme nenájdeš taký typ prírody ako tam, ale keďže som z malého mestečka tak príroda mi až tak vzácna nie je. Ja túžim po veľkom meste ale nehovorím, že priamo po betónovej džungli :) ...Nepoviem ti kam, lebo vždy keď to poviem tak každý na mňa kuká ako malé teliatko že čo by som tam preboha chcela robiť... Veď tam je to také a také a ľudia sú tam takí a takí... Nuž, môj názor je iný. Ja milujem tú krajinu a hlavne jedno konkrétne mesto a už si to jednoducho nechávam len pre seba :) Ja viem, prečo tam chcem ísť a iné ma nezaujíma. Ak sa tam dostanem a zarobím korunky na cestu na sever tak prídem navštíviť teba aj vlkov :) ..Dúfam, že dovtedy ich vycvičíš aby si niektorý z nich zo mňa neurobil obed :D A inak už si tam niekedy bol?
Ďakujem za pochopenie čo sa týka toho vzoru. Vlastne mám dva a áno tak ako hovoríš vybrala som si ich pre určité veci, ktoré som u nikoho iného nenašla.
Chceš hodiny či lekcie negativity resp. negatívneho myslenia? Niet problém :D ...inak som rada, že si nakoniec (aj keď po dlhom polemizovaní) uznal, že ja som negatívna dlhšie ako ty :D ...No tie hodiny nebudeme môcť viesť tu lebo pri negatívnom myslení dochádza často k takým povedala by som až vulgárnym výrazom a to tu asi nesmiem písať takže to až niekedy potom :D
Ash Costello si si vybavil úplne správne :) kedysi som mala tie vlasy naozaj skoro ako ona. Teraz už tú červenú nemám takú krikľavú... a nemám to rozdelené presne pol na pol ako ona.. ale áno pre najlepšiu predstavu je dobré vybaviť si ju. Zaujímavé. Žiadneho chrobáka som ti na hlavu (a už vôbec nie do nej) nehodila.. Si si istý, že som to bola ja? Nie teraz vážne :D Veď tu nejde len o vlasy a oblečenie ale aj o tvár, postavu a hlavne čo? No predsa sebavedomie ;) a ja ho nemám. No nech je ako chce, nie za mnou sa nikdy chlapi neotáčali. Za mnou sa akurát tak otáčajú dôchodcovia a krútia hlavami že čo to mám na sebe... no dobre to bolo teraz trochu mimo... Na žiadnom festivale som inak nikdy nebola u nás a v okolí žiadne nie sú a aj tak som na to nikdy nemala peniaze. No na nejaký ten koncert som sa občas kedysi ešte dostala ale nie ani tam o mňa nikdy nikto ani nezakopol. Alebo keď už tak tam maximálne o mňa niekto zakopol ale inak si ma tam nevšímali :D Nuž teda aby bolo jasné ja vždy hovorím pravdu ale ak mi predsa len neveríš tak aspoň ver tomu zloženiu gumenných medvedíkov, lebo v nich je všeličo možné. Mňam, dlho som ich nemala.. a je mi jedno z čoho sú aj tak ich mám rada :D
Nehnevaj sa ale na tieto reči typu raz nájdeš toho pravého a hlavne až to nebudeš čakať už neverím. A staré filmy sú len v televízore, nie v reálnom svete. Ty veríš, že raz nájdeš tú pravú? Ak áno tak si naozaj optimista ako vystrihnutý priamo z učebnice ;)
To, že je človek so sebou spokojný čo sa týka výzoru, hudobného vkusu (na ten som extra hrdá) a štýlu obliekania neznamená, že sa má rád. Všeobecne povedané ja sa nemám rada ale viem mať rada ostatných. Asi sa to vzájomne vylučuje ale u mňa to tak vždy fungovalo :) ... A len tak pre zaujímavosť ty sa máš rád? :)
Dobre si to nakoniec celé prekrútil tak, aby som ti ten kontakt musela dať ja a nie ty :D Ani ja by som sa nenahnevala keby si mi poskytol mail :D Som tiež stará škola, takže aj ja ďakujem. Rovnako aj ty po mne musíš čítať litánie a taktiež si mi nemusel odpisovať :)

thajko

tieň seba: Najprv k tomu pokecu. To thajko@azet.sk je email, pokec samozrejme nevyužívam. Je to fajn anonymný email aby ma napr. známy nenašli podľa môjho klasického emailu v googli a pod.

S tou fotkou to ma nikdy nenapadlo :D Je to super nápad ale neviem si predstaviť pouźitie v praxi na G&L zoznamkách kde ako správne hovoríš, ide väčšine (teda tej čo sa najviac prezentuje) iba o nezáväzný sex :/ ..

Áno ja som to myslel z pohladu tej tvojej predstavy "muž s mužom 'to'" a nie z predstavy človeka ako gaya.

Ja na VŠ som už druhým rokom takže tak, ale bohužiaľ v Nitre. No "bohužiaľ". Ja to beriem tak že bakalár je viac-menej nuda všade a až Ing./Mgr. stupeň si chcem dorobiť na nejakej kvalitnej škole najlepšie v zahraničí. Ale snaźím sa z tej školy vymačknúť čo to ide a je tu pár fakt dobrých vyučujúcich ktorý sa fakt vyznajú a s ktorými sa dá porozprávať takže keď človek chce naučiť sa dá aj mimo plánu. Keby som tam bol iba čisto pre titul tak to tam radšej ani nechodím a radšej idem robiť tak ako doteraz. :)

Takže kľudne ma na ten email kontaktuj a prípadne ak máš skype tak mi rovno napíš kontakt a ja sa ti ozvem :)

tieň seba

thajko: Dobre ráno, krásny dník sa praje, dúfam že dnes sa usmievame a žiadne starosti nemáme :)))

vieščo ti poviem, že mne to dakedy prekáža, že sa neviem vyjadrovať ale je to oveľa lepšie ako písať dvomi,tromi slovami na ktoré sa človek nemôže ani chytiť z dostatkom fantasmagórie a tak som celkom spokojný aj keď by som chcel sa vedieť vyjadrovať dvomi vetami vtipne,výstižne a trefne no nato potrebujem asi roky praxe a možno to potom aj bude niečo tomu podobné :)

gay/bisexual neviem čo ešte, človek ako človek nemá sa my to prečo hnusiť mäso,kosti máme všetci rovnaké :) ale berieš k tomu dobrý postoj a to ženštilé myslenie nemám na mysli v sfére IT ale citov :)

pokec? Fúuha dal si latku privysoko keď veríš, že niečo také mám aj keď som ako sa to povie ešte táto mládež ale socialne siete moc nepreferujem :) inač s tími zoznamkami? ja som vždy trefne na to posielal, keď chceli moju fotku, fotku spermie ...áno dobre čítaš, spermiu a k tomu nejaký popis "prepáč, trošku staršia fotka ale fotka ako fotka no nie, novšie mám schované niekde v počítači a kým ich vyhrabem to chvíľku potrvá inač prepáč, že tá fotka je taká orezaná ale boli na nej aj kamaráti teda už bývalí lebo ma poprosili aby som ich orezal, čo sa tak hambili, že práve taká osoba ako ja vyhrala ten závod o toto peklo a raj dokopy na zemi, ale teraz mi už ďakujú no keď vedia aké to tu je" PS: aby sme si boli presný fotka spermie je akože taká kreslená, žiadna mojá vlastná tvorba !:D :D :D :D môžeš vyskúšať koľko chceš kadejakých prkotín, fantázii sa medze nekladú a buď sa niekto natom zasmeje a pokecá a počká na tvoju fotku alebo serú nato..každopádne na takých sietiach a zoznamkách ide väčšinou ľudom o sex preto pýtajú fotku a k stretnutiu by ani nedošlo tak nato sa vyser, nemá to zmysel, hľadaj ľudí z potencialóm, srdcom a dušou aj keď nenájdeš každý deň niekoho takého ale skúšaj raz sa podarí :)

ideš na vysokú a IT? jedine ma napadá Bratislava alebo Žilina ak druho menovaná tak to som po ruke :)

thajko

tieň seba: Ďakujem za odpoveď. Jedno ti musím nechať, že píšeš fakt dlhé správy a ja to robím tiež. Raz mi "vynadal" v jednej pobočke nemenovaného e-obchodu za dlhý popis závady pri reklamácií - musel to po mne skracovať asi 20 minút :D Rád s tebou pokecám, kontakt na mňa je thajko@azet.sk - tam ti ked tak dám na seba môj pravý email alebo skype ak chceš.

No mne nevadí keď mi povieš že sa ti to hnusí, proste nie si gay tak to chápem. Je to tvoj názor. Ale nemyslím že mám ženskejšie myslenie, som ITčkár, technický človek za čo som aj rád :D

No a ten ostatok, áno to máš pravdu. Ale vieš kde je chyba? Prídem na zoznamku, väčšina ľudí si hneď vypýta fotku a automaticky mám od tých ľudí ignore a už odpoveď nikdy viac nedostanem. Preto som pred istým časom aj zanevrel trocha na zoznamky. Nehovorím že som si medzi tým s nikým nepísal ale nikdy to nevyústilo do niečoho väčšieho pretože vždy keď som našiel niekoho s kým by som si aspoň rozumel, tak vždy to bol človek vzdialený minimálne 200 - 500 km.

S tým časom, aj ja chodím tak neskoro, väčšinou okolo 5 ráno chodím spať ale tak už začína VŠ od budúceho týždňa tak sa bdem musieť už prispôsobiť. :/