Nemam odvahu

Príspevok v téme: Nemam odvahu
acer234

Čaute, viem že takýchto príspevkov tu bolo až až, ale ocitol som sa v tom aj ja. :-)
Frajerka sa so mnou chcela viackrát milovať. Má to býť úplne poprvé. Obaja sme bez sexualnej skúsenosti ake ja mam s tym problem. Jednoducho nie som pripravený a bojím sa. Som chlapec a viem že chlapci v sexe majú väčšiu zodpovednosť a preto mi je trapne to stale odkladať. Je možné, že sa nedokážem uvolniť alebo čo mám urobiť, alebo načo mám pritom myslieť okrem nej? Velmi ju mám rád.. :-)

Filip TT

S mojou manželkou som prežil podobnú situáciu ako ty, ale v opačnom garde. Pred svadbou sme nemali sex, a keď sme po svadbe chceli byť prvý krát byť spolu, vyšlo najavo, že to nie je možné. Malo to zrejme pôvod v manželkinom duševnom zranení ešte z detstva. Potrebovali sme na to niekoľko týždňov, kým sa to uzdravilo a mohli sme byť spolu. Vtedy som si hovoril, ako dobre že sme to odložili do manželstva, pretože som k nej pristupoval ako manžel, čo je podstatne dôveryhodnejšie ako priateľ.

Filip TT

Možné je tiež, že sa cíti odmietnutá ako žena alebo sa cíti trápne. Ale aj tak by platilo, že ty rozumieš tejto veci lepšie a z jej strany je to nevyzreté.

Filip TT

Toto predsa nemoze byt dovod aby niekto prestal mat rad niekoho...

Myslim, ze ty rozumies vyznamu telesnej lasky viac ako ona a je dobre, ze ste spolu nespali, bol by si sklamany.

Nechaj si to na vztah, ktory bude ozajstny a unesie to...

acer234

Thajko: naposledy ked sme to chceli skusit tak som jej povedal aby to.bolo po prve medzi nami pekne..a odvtedy je uplne odmerana ani mi pekneho slova nepovie a ani nic uz nechce...keby ma mala rada tak sa sprava inak je mi stoho do plaču.. A asi nechce riešit..

thajko

acer234: Nemá ťa už asi rada kvôli tomu že si odmietal chvíľu sex? To ti povedala alebo si to myslíš? Pretože ak to je jej výrok tak.. je neviem.. Nie nie všetko o sexe a keby jej na tebe záležalo tak sa s tebou rozpráva v čom je problém a snaží sa ho vyriešiť. Či?

Filip TT

Sex je úžasná celovečerná spoločenská udalosť, ktorú najlepšie ľudia prežijú, keď je medzi nimi láska na celý život.

Potom človek nemá žiadne obavy, lebo ten druhý nehodnotí jeho výkon ako porotca, ale je na jeho strane ako spoluhráč a fanúšik.

sambawamba

Precenujes sex.. kazdy si najprv mysli aka je to uzasna jedinecna vec a v skutocnosti je to uplne tuctova primitivna chvilkova stupidita ktoru vykonava vsetko od potkanov po opice.. verm ze zvladnes to co zvladne kazdy priemerny opiciak nie je na tom nic magicke