Ako ziskam spat ex?

m8

podl mna chalan si chccel este uzivat, predpokladam ze mate najviac cca okolo 20 rokov a to chalani vyzreti nie su...myslim ze v tomto pripade, nemas o co stat..aj to, ze ti posiela fotky kamaratov, ako na co? nedava to zmysel a rozum v tom nie je, je to este dieta..nechaj ho tak :) nemas asi za cim smutit, zo dna na den bez vysvetlenia..zbabelec..to nechces

lallala33

Tak ako boli sme spolu rok.. :) a nejake 3mesiace.. rozisiel sa somnou zo dna na den bez dvovodu .. tak som si povedala fajm zabojujem mozno to spolu skusime.. lenze nemal zaujem tak som si povedala fajn ramto to asi ma byt zila so. Si svoje.. uz sme rozideni 3mesiace a mne zacala cbybat..

Lenze z tich 3 mesiacov sa na mna stale vypytoval skym som skym chodim von co robim atd. Posielal mi svoje fotky cez fb.. ale jie jeho ale jehk kamaratov.. a taketo... proste neviem preco sme aa rozisli stalo sa to z jedneho dna na druhy

m8

tak prepac tu tavu,to malo byt mile. asi sa nehodilo. ja som skor myslela akoze svihom, davaj to dokopy skor, nez bude pozde :) a hlavne lepsie pre teba, budes vediet, na com si.

adr1a

Lallala. Vsak m8 ma pravdu. My nepozname dovod pricinu konca vasho vztahu. Ten dovod je podstatny. Od neho sa aj dalej odvija, ci je sanca vas vztah obnovit. Najlepsie urobis ako ti radil m8. Skontaktuj ho (napis zavolaj mu, dohodni sa s nim na stretnuti alebo ho vyhladaj osobne). Povedz mu ze ti chyba a co k nemu citis. Dalej uz bude on na tahu

m8

ako?? tava, zavolaj mu, chod za nim, porozpravaj sa s nim...na to su dvaja, ak ta este lubi, date to dokopy, ak nie, tak co uz..preboli