Ako je to u žien po 50 tke?

Príspevok v téme: Ako je to u žien po 50 tke?
SA-BA

Kedže o pár rokov budem mať po svojom boku ženu- manželku už po 50tke, rád by som vedel ako je to u žien,s milovaním - sexom ,v tomto časovom horizonte ? Je u vás ešte silná túžby splynúť z mužom, túžite po sexe? Ako často to potrebujete prípadne robíte? Pýtam sa, lebo som jednoducho zvedavý -čo ma čaká. Samozrejme ,že je to ale individuálne. My s manželkou (45) napriek už pokročilému veku sa milujeme radi, túžime po sebe aj fyzicky. Využívame neplodné dni, a ked sa môžme milovať, tak v pohode aj 3-4 x do týždňa. Ja mám 52.
Rád si prečítam skúsenosti aj mužou, ale hlavne žien.

dajlili

mňa už nebaví sex teraz...a to mám 38r.
môj priateľ má 50 a chcel by to aj každý deň,ale ja nemám vôbec chuť...nemôžem zato-nechýba mi to...
mne sa viac páči ked ma priateľ hladká a ja pri tom zaspávam:-)

kiriaaa

Mam 55 a sex mi fakt chute stale, bez nejakej zmeny. Problem je moj muz 55r, ten akosi posledne 4 roky ide dole.
Z rozpravania priateliek, chlapi po 50 potrebuju viac podnetov a preto si pravdepodobne myslia, ze ich partnerka je uz vekom malo pritazliva a ze je tomu na vine. Asi aj preto si hladaju mladsie partnerky.. ale hruby omyl, to funguje tak rok a zase je v starych kolajach.