Muzska logika

Príspevok v téme: Muzska logika
LeiEma

zdravim vas, stala sa mi taka vec. Som v stadiu ked uz velmi neriesim len chcem pochopit. Spoznala som pred dvomi rokmi v praci muza ktoremu som sa pacila. Bolo to viditelne mne a mojmu okoliu este viac, mne bol tiez sympaticky a postupne som si uvedomila ze aj ja k nemu zacinam nieco citit. Boli veci ktore nam vtedy komplikovali to aby sme mohli byt spolu, hlavne z jeho strany, myslim skutocne veci nie vymyslene hluposti. Dost ho to vtedy trapilo. Po par tyzdnoch si vsak hned nasiel nejaku inu a ku mne sa zacal spravat velmi odmerane. Nie je to ziaden suknickar ani nic podobne, preto mi bolo cudne ze nieco take urobil z nicoho nic. Nerozumiem tomu a chcela by som to pochopit pre vlastny pokoj mysle.....

LeiEma

tak tak. s tym stahovanim to nie je take jednoduche :) potrebujem najprv definitivne vystahovat tohto.... a uzavriet to pre moje dobro

12mesiacikov

Radoslava, myslim, ze zakladatelka temy a destattisice dalsich zien na Slovensku by si radi nastahovali do srdca niekoho, kto by to s nimi myslel vazne, len to tak celkom nezalezi od nej/nich.

LeiEma

par tyzdnov po tom ako sme sa rozpravali ze nemozeme byt spolu.... Miro on uz mal 25 rokov, dospely chlap by uz mohol ovladat svoje pocity takze to asi bude druha moznost, aj ked sa mi tomu tazko veri...

Miro557

Ak chceš mužský názor, vidím 2 možnosti: neviem síce, prečo ste nemohli byť spolu, ale ak bol toto naozaj ten problém, vidí sa mi, že bol zmätený sám zo seba a nevedel sa vyrovnať so svojimi pocitmi, tak to vyriešil takto. Alebo 2. možnosť, ktorá je trochu krutá - že je blbec a vzal niečo, čo sa mu vtedy videlo "lepšie" než ty :P

Radoslava123

Áno, napísala si toho síce dosť málo, ale jedno je isté. A síce - že keď sa k tebe správa chladne, znamená to, že to s tou druhou myslí vážne. Takže zabudni naňho, vymaž si ho zo srdiečka a skús si tam nasťahovať niekoho iného, kto o teba bude stáť a kto to zase bude myslieť vážne s tebou.

12mesiacikov

V tvojom opise chýbajú akékoľvek podrobnosti, na základe ktorých by sa dalo usudzovať, prečo to spravil. Neviem si ani urobiť obraz ako vyzeral váš vzťah. Na začiatku píšeš, že ste sa zoznámili pred dvoma rokmi. Potom píšeš, že po pár týždňoch si našiel inú - po pár týždňoch od čoho? Čo sa dialo tých pár týždňov?